Грошова допомога постраждалим від пожеж

05-01-2021

Тимчасовою комісією ВЦА м. Сєвєродонецьк з розгляду питань виплати грошової допомоги постраждалим від надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у вере]]>сні-жовтні 2020 року на території територіальної громади, розглянуто 550 заяв. Грошову допомогу за рахунок коштів державного бюджету призначено та виплачено 387 особам на суму 98 млн. 480 тис. грн.

Також розглянуто 163 заяви та за рахунок коштів обласного бюджету призначено й виплачено грошову допомогу 162 особам на суму 3 млн. 240 тис. грн.

Крім того, за спрощеною процедурою 43 сім’ї отримали грошову допомогу по 300 тис. гривень кожній за повністю зруйноване житло, повідомляється на офіційному сайті Луганської обласної державної адміністрації.]]>

Міською комісією з питань призначення соціальних допомог, виходячи з конкретних обставин, що склалися у сім’ї, розглянуто 535 заяв та призначено й виплачено грошову допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету 483 особам на суму 2 млн. 415 тис. грн.

До речі, центральною та місцевою владою на кінець минулого року жителям Луганської області, які постраждали від пожеж, що відбулися в вересні-жовтні 2020 року надана грошова допомога загальною сумою близько 130 мільйонів гривень.