Громадський транспорт сьогодні, у понеділок, 6 квітня

06-04-2020

Сьогодні у рейс не вийшли транспортні засоби підприємства «Автолайн-компані», тож, перевезення автобусами по маршрутах 5 та 110 не відбувалися. Це сталося через інше розуміння патрульною поліцією підпункту дев’ятого Постанови КМУ від 02.04.2020р №255, ніж у міської ради. Поліцейські фактично заборонили виїжджати автобусам у рейс. Протягом дня керівництво міськради вирішувало цю проблему, і навіть знайшло з цього питання підтримку в облдержадміністрації. Зараз з перевізниками укладається додаткова угода і є надія, що в подальші дні перевезення будуть відбуватися на всіх міських маршрутах. Проте посадка в тролейбуси та автобуси буде проводитися лише за тимчасовими посвідченнями, які надає міська рада для працівників підприємств критичної інфраструктури.

Сьогодні у Сєвєродонецьку на міських маршрутах працювали 11 автобусів (з них по маршруту 101 – 9 машин та маршруту 102 – 2 машини) та 17 тролейбусів.