Гран-прі та два других місця здобула сєвєродонецька учнівська молодь у конкурсі «Історію України творять Особистості»

03-07-2023

У квітні-червні 2023 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України провів конкурс презентацій «Історію України творять Особистості» – показ цікавої інформації про історичних та літературних діячів України.

Конкурс проходив під гаслом: «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом...» (Л. Костенко).

За підсумками Конкурсу учні закладів освіти міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Попасна, Гірське, селищ Мирна Долина, Біловодськ, Троїцьке, Білокуракіне та села Шульгинка посіли 23 призові місця.

Вітаємо переможців та призерів Конкурсу з Сєвєродонецької міської територіальної громади:

- Давлєтшина Сабіна та Юрченко Олексій, учні гр. 11 ІІ курсу ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище», за презентацію «Княгиня Ольга – перша жінка-правителька Русі» - Гран-прі;

- Батуріна Софія, учениця 10 класу Ліцею багатопрофільного м. Сєвєродонецька, за презентацію «Василь Стус: борець за права українського народу» - ІІ місце;

- Зеленцова Кіра, учениця 10 класу Ліцею багатопрофільного м. Сєвєродонецька, за презентацію «Богдан Хмельницький» - ІІ місце.

За матеріалом: ]]>Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації]]> -  ]]>https://www.facebook.com/osvitaloda/posts/pfbid02KvXAwmHn8qt26AbsSkwxWui...]]>