Голова Луганської обласної ВЦА Юрій Гарбуз нагородив журналістів «Сєвєродонецьких вістей» з нагоди професійного свята

06-06-2016

3 червня, напередодні Дня журналіста, голова Луганської обласної ВЦА Юрій Гарбуз зустрівся з працівниками ЗМІ регіону та привітав їх з професійним святом.

На початку урочистого заходу Юрій Григорович звернувся до робітників засобів масової інформації.  Під час своєї промови очільник області привітав журналістів зі святом, а також висловив свої побажання щодо розбудови інформаційного простору в регіоні.

«Я б хотів, щоб з сьогоднішнього дня ми сумісно випрацювали зрозумілу позицію. А вона дуже ясна: я хочу, щоб у нас в місті Луганську був український прапор, я хочу, щоб Луганщина була єдиною, щоб усі, в кого в серці живе Україна, ми були разом. У кого в серці інша країна - якою б вона не була - нехай живе в тій країні. І я хочу, щоб ви цю позицію донесли. Так що, шановні мої колеги, поперед усе, я хочу побажати вам миру. Я хочу побажати, щоб наші журналісти Луганської області, незалежно в якій газеті чи видавництві ви працюєте, могли чесно доносити інформацію, тому що без інформації світ вже не може існувати. А враховуючи, що по серцю Луганщини сильно потопталися, від вас дуже багато залежить. Хочу побажати вам миру, хочу побажати вам здоров’я, кохання. А в усіх починаннях, які у вас будуть, ви можете спиратися на мої плечі, і я буду намагатися, щоб журналісти Луганщини були найкращими і вам все завжди вдавалося», - сказав Юрій Гарбуз.

Під час заходу Юрій Григорович за внесок в розвиток регіону та з нагоди Дня журналістів нагородив робітників ЗМІ почесними грамотами та листами подяки. За багаторічну сумлінну працю, високі професійні досягнення, значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток регіону, активну громадянську позицію та з нагоди Дня журналіста Лист подяки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та квіти отимали й працівники газети «Сєвєродонецькі вісті»: в.о. головного редактора Ганна Руденко, заступник головного редактора Ірина Ситник, а також кореспонденти Олеся Петрова та Євген Тетяничко. «Ми працюємо не заради грамот та похвал, - каже Ганна Руденко. – Ми працюємо заради своїх читачів та героїв наших публікацій. Але дуже приємно в професійне свято почути теплі вітальні слова, і знати, що про нас пам’ятають, що наша робота важлива».

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради