Футбольні турніри

11-01-2021

4-6 січня у Сєвєродонецьку на базі КДЮСШ 3 пройшов турнір з міні-футболу «Новорічні зустрічі» серед команд юнаків 2010-2011 р.н.

В змаганнях взяли участь дев’ять команд з Сєвєродонецька, Старобільська, Рубіжного та Лисичанська.

За регламентом турніру команди були розподілені на підгрупи та грали по колу, кращі з яких вийшли до фінальної частини турніру.

Вихованці КДЮСШ 2 приймали участь у турнірі двома складами.

Результати фінальних ігор:

Полуфінал (1):

- КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк (1) – Юніор Старобільськ 7:1.

Полуфінал (2):

- КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк (2) – ДЮСШ Рубіжне 1:0.

Вихованці КДЮСШ 2 за традицією зустрілись  між собою в фіналі.

Фінал:

- КДЮСШ 2 (1) – КДЮСШ 2 (2) – 3:0.

За підсумками турніру команда  КДЮСШ 2 (1) стала переможцем турніру, а команда КДЮСШ 2 (2) стала срібним призером.

Юнаків підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

* * * * *

4-6 січня в місті Сіверськ вихованці КДЮСШ 2 прийняли участь у турнірі з міні-футболу серед юнаків 2009-2010 р.н на «Кубок СОК «Доломітчик» та на призи голови Сіверської громади А.О. Черняєва.

У змаганнях взяли участь вісім команд з Сіверська, Сєвєродонецька, Соледара, Лисичанська, Слов’янська, Костянтинівки, Бахмута та Харківської області.

За регламентом турніру команди були розподілені на 2 підгрупи по 4 команди.

Результати фінальних змагань:

- КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – Артемсіль Соледар 1:0;

- КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Освіта» Лисичанськ 1:3.

За підсумками турніру вихованці КДЮСШ 2 м. Сєвєродонецька стали срібними призерами!

«Кращим гравцем команди» визнали Ярослава Гусака.

Голи забили Ярослав Глєбін, Платон Шматько, Дмитро Гавриленко, Захар Коренєв та Іван Сімбірьов.

Команду підготував тренер-викладач Євген Сімбірьов.