До зими готуємось за графіком

24-05-2018

23 травня, за головування заступника міського голови В.А. Прядки, відбулося засідання штабу з контролю за ходом виконання «Заходів з підготовки житлового фонду, об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років», затвердженого рішенням виконкому Сєвєродонецької міської ради №306 від 18 травня 2018 року.

На засіданні заслухали керівників підприємств, які мають забезпечити тепло і затишок у квартирах сєвєродончан в холодну пору року. За цими доповідями, роботи йдуть без відхилень від графіка.

Зокрема, на ДП Сєвєродонецька «ТЕЦ» здійснюються поточні ремонти котлоагрегату №20 і теплогенератора №15. КП «СТКЕ» замінило ділянки трубопроводів, які потекли після опресування, у СЗШ №11, ДНЗ №19, у мікрорайонах 75 і 76; ліквідувало неполадки на мережах у двох місцях по вулиці Вілєсова, готується до робіт на її перехресті з вулицею Курчатова. На 30 відсотків виконані роботи з ремонту інженерних комунікацій модульної котельні по вулиці Силікатній. Вирішується питання доцільності подальшого ремонту одного з котлів котельні у 83-му мікрорайоні.

ТОВ «Таун-сервіс» завершило роботи на каналізаційному колекторі по вулиці Пивоварова, виконало санацію колектора під проспектом Гвардійським. Необхідна санація колектора по вулиці Курчатова, де минулого року було кілька аварій; проект є, потрібні фінанси. Крім того, підприємством ремонтуються колодязі та замінюються покрівлі на скважинах, вичищаються каналізаційні колодязі, тримаються справними пожежні гідранти, виконуються інші необхідні роботи. Поступово купуються пластикові кришки для люків, у першу чергу вони будуть встановлюватися у багатолюдних місцях. Тривають і необхідні дрібні роботи.

КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» також вже завершило частину робіт з підготовки до зими. Понад половину з запланованої кількості труб холодного водопостачання та каналізації у житлових будинках замінено. Тривають заміна вентилів і засувок, ремонт покрівель, під’їздів, цоколів, козирків. Не розпочинався поки що тільки ремонт відмостки.

У ОСББ є кілька проблем, з якими їм самотужки не впоратися, це заміна аварійних козирків на вході, ремонт покрівлі, систем опалення. Тут не обійтися без програм підтримки з боку міста.
Інф. "СВ"