До уваги керівників підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців!

09-07-2020

Шановні керівники підприємств, організацій,

установ та фізичні особи-підприємці, що мають власні об’єкти

(магазини, ресторани, перукарні, автостоянки і т.і.)!

Доводимо до Вашого відома, що на виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та «Правил благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради» Вам необхідно на власних та прилеглих територіях здійснювати:

- регулярне знищення бур’янів, покіс трави заввишки більше ніж 10 см;

- видалення сухостійних дерев та чагарників;

- регулярне обстеження власних та прилеглих територій з метою виявлення амброзії полинолистної, інших карантинних рослин, вжиття негайних заходів з їх знищення (Розділ 7 «Правил благоустрою»).

Невиконання або неналежне виконання даних робіт є порушенням «Правил благоустрою території м. Сєвєродонецьката населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради», яке тягне за собою відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн) до ста (1700грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.