До складу Сєвєродонецької ОТГ увійде Новоастрахань

23-01-2020

23 січня в.о. міського голови Сєвєродонецька Вячеслав Ткачук зустрівся з сільським головою та депутатами Новоастраханської сільської ради, вони обговорили питання про входження цього села до складу майбутньої Сєвєродонецької ОТГ.  Під час зустрічі в сільській раді мешканці Новоастрахані цю ідею підтримали одностайно.

Пропозиція про включення Новоастрахані до Сєвєродонецької ОТГ була висловлена 22 січня під час засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо удосконалення адміністративно-територіального устрою Луганської області в Луганській облдержадміністрації. Це було заключне засідання цієї комісії, після якої до Кабміну буде направлений уточнений перспективний план формування територіальних громад Луганської області з врахуванням їх спроможності. За цим планом на підконтрольній території має бути сформовано 22 територіальні громади, до Сєвєродонецької мають увійти селища Борівське, Сиротине, Мирна Долина та села Боровеньки, Єпіфанівка, Чабанівка та Смолянинове. Тепер до них додасться ще Новоастрахань.

На сьогодні на рівні громад питання приєднання Новоастрахані до Сєвєродонецької ОТГ вже вирішено, повідомив Вячеслав Ткачук і зазначив, що тепер справа за ЛОДА – внести зміни у карту майбутньої територіальної побудови Луганської області.