До Дня міста у міськраді урочисто вручили паспорти громадянина України

30-05-2018

У Сєвєродонецькій міській раді напередодні Дня міста відбулося урочисте вручення головного документа в житті кожної людини – паспорта громадянина України.

Привітали підлітків зі святом секретар міської ради Ельвіна Марініч, заступник міського голови Інна Фесенко, керуючий справами виконкому Юрій Журба, начальник Сєвєродонецького міського відділу управління державної міграційної служби в Луганській області Катерина Павлова та батьки.

«Сьогоднішня подія дуже важлива для кожного з вас, – зауважила Інна Валентинівна. – І вручення вдвічі приємно, адже відбувається в урочистій обстановці напередодні 84-ї річниці від Дня заснування міста Сєвєродонецька. Прагнемо, щоб ви запам’ятали цю подію на все життя і зрозуміли важливість та значимість паспорта громадянина України. Ми хочемо, щоб ви пишалися ним, надавали за місцем вимоги, славили нашу країну, зміцнювали її незалежність і відчували себе в усьому світі громадянами України. Бажаю вам добре навчатися, а потім плідно працювати на благо нашого міста».

Після урочистих привітань 19 юнаків та дівчат отримали внутрішній паспорт громадянина України у вигляді пластикової ID-картки.

Новоспечених володарів документів, що посвідчують особу та громадянство України, одразу ж привітали їх батьки.