Дні новорічних подарунків стартували у Сєвєродонецькому гуманітарному хабі у Дніпрі

23-12-2022

У Сєвєродонецькому гуманітарному хабі в місті Дніпро перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Олексій Смирнов та в.о. першого заступника керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Верховська за допомогою Міжнародного благодійного фонду UNICEF розпочали заходи з нагоди новорічно-різдвяних свят, а саме – видачу маленьким мешканцям Луганської області подарунків.

Спеціально до свят Міжнародний благодійний фонд UNICEF передав до гумштабів вантажі з іграшками та усім необхідним для навчання (у залежності від вікової категорії).

Поки малеча насолоджувалась вмістом рюкзаків, матусі отримали по набору побутової хімії від UNICEF.

Луганська обласна військова адміністрація, Сєвєродонецька міська ВЦА у тісній співпраці з Міжнародним благодійним фондом UNICEF подарували напередодні першій сотні дітей-ВПО з Луганської області частинку новорічного дива.