Для міцного здоров’я і доброго настрою

21-05-2018

У понеділок, 21 травня, у рамках святкових заходів з нагоди Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дня хіміка біля будівлі міської ради зранку відбулася «Зарядка з чемпіонами».

У понеділок, 21 травня, з нагоди 84-ї річниці з Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дня хіміка біля будівлі міської ради зранку відбулася «Зарядка з чемпіонами», яку організували відділи культури і молоді та спорту міськради. Цією енергійною та корисною подією розпочалися у Сєвєродонецьку міські заходи до Дня міста.

Як розповіла «СВ» головний спеціаліст відділу молоді та спорту Світлана Попова, ідея «Зарядки з чемпіонами» належить бронзовому призеру Олімпіади у Сіднеї Ірині Янович (велоспорт, спринт) і має за мету пропаганду фізкультури та спорту серед населення. У Сєвєродонецьку вона проводиться з учнівською та студентською молоддю втретє: у рамках заходу «Територія здоров’я».

Цього разу долучитися до цієї невеличкої, але дуже доброї справи, запросили всіх, хто любить спорт, поважає рух, слідкує за своїм позитивним настроєм і фізичною формою. Найактивніше долучилися до зарядки учні СЗШ № 10. Працівники виконавчих органів міської ради також взяли участь у заході. А тон, як завжди, професійно задавали, демонструючи вправи, справжні чемпіони – вихованці спортивних шкіл міста: чемпіон України з чарлідингу і стрибків на акробатичній доріжці Олександр Загайнов, багаторазовий чемпіон та призер Луганської та Донецької областей із спортивного орієнтування Дар’я Куценко, срібний призер чемпіонату України з боксу Давид Робочий,фіналіст Всеукраїнських змагань зі скелелазіння Роман Савка, чемпіонка України з тенісу, призер європейських турнірів Ірина Лисих. Проводили зарядку тренер зі спортивної гімнастики КДЮСШ №2 Ірина Мерзлікина і ведучий радіопрограм та популярний у місті DJ Захар Бенько.

Після нескладних фізичних вправ учасники здійснили забіг навколо скверу біля Сєвєродонецької міської ради.

За словами керуючого справами виконкому Юрія Журби, який також взяв участь у спортивному заході, розпочинати ранок зарядкою дуже корисно і продуктивно як для здоров’я, так і для роботи.