Для малечі Луганщини відбулося бібліотечне свято на базі Сєвєродонецького гуманітарного хабу у Дніпрі

12-07-2023

Сьогодні, 12 липня, в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Дніпро працівники відділу культури, ]]>Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки]]> та ]]>Сєвєродонецької бібліотеки для юнацтва]]> зустрічали маленьких друзів з Луганщини.

Як зазначають організатори заходу, на сонячній галявині біля гумхабу присутні читали разом дитячі книги, відповідали на цікаві питання вікторини «Я пізнаю світ» та грали в ігри. На бібліотечному святі не було місця для суму, лише цікавості та веселощі, а ще яскраві фото на згадку про зустріч.

Начальник відділу культури Сєвєродонецької МВА Тетяна Грачова повідомила, що проведення бібліотечних посиденьок планується щонайменше до кінця літа: "Сьогодні у нас відбулася перша зустріч з малечею у такому форматі - свято вдалося! Відтепер чекаємо наших маленьких сєвєродончан та їх батьків, а також всіх поціновувачів цікавого відпочинку кожної середи об 11-00 на дружні посиденькі з провідними бібліотекарями міста Сєвєродонецька за адресою: м. Дніпро, проспект П. Канишевського, 27".

Більше світлин за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/Libsed/posts/pfbid0r5XXFXwoUiZQHtuR59eZcfZDZ12L...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)