Дитячий оздоровчий табір «Восход» може бути переданий у власність Сєвєродонецька

11-04-2019

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук від імені Сєвєродонецькоїміської ради звернувся до Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва щодо погодження безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади м. Сєвєродонецька майнового комплексу дитячого оздоровчого табору «Восход», що знаходиться за адресою: Луганська обл., Попаснянський р-н, с. Біла Гора.

Дитячий оздоровчий табір «Восход» перебуває у господарському віданні ДП «Лисичанський склозавод» та тривалий час не використовується за призначенням. Слід зазначити, що Мінекономрозвитку є органом управління ДП «Лисичанський склозавод» та має усі повноваження щодо здійснення процедури передачі майнового комплексу.

Вячеслав Ткачук прокоментував рішення Сєвєродонецької міської ради щодо безоплатного отримання дитячого оздоровчого табору у власність міста:

«У нашому місті велика кількість дітлахів, які потребують оздоровлення. І не всі батьки можуть відправити свою дитину оздоровитися під час літніх канікул або в інший час. Оздоровчі путівки коштують недешево. У зв’язку з тим, що ДП «Лисичанський склозавод» не має можливості повноцінно використовувати дитячий оздоровчий табір «Восход» депутатами та керівництвом Сєвєродонецької міської ради прийняте рішення щодо безкоштовного його отримання у комунальну власність територіальної громади м. Сєвєродонецька. Це можливо за погодженням з Мінекономрозвитку. Тому з метою збереження цільового використання об’єкту, який має соціальне значення для мешканців територіальної громади м. Сєвєродонецька, направлено листа Першому віце-прем’єр-міністру України – Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву про розгляд цього питання та у разі його позитивного вирішення надання інформації щодо використання та технічного стану зазначеного об’єкту, наявності технічної документації на об’єкт, а також дані бухгалтерського обліку станом на 01.04.2019 року (найменування об’єкту, інвентарний номер, площа, дата вводу в експлуатацію, первісну та залишкову вартість, знос та іншу інформацію). Це необхідно для підготовки проекту рішення сесії Сєвєродонецької міської ради по безоплатній передачі у комунальну власність територіальної громади міста майнового комплексу дитячого оздоровчого  табору «Восход».

Як тільки ми отримаємо у власність дитячий табір, будемо у найкоротші терміни відновлювати його цільове призначення для того, щоб дітки наших мешканців могли відпочити і оздоровитися».