Денис Шмигаль: Завдяки перевиконанню бюджету ми виділили більше коштів на підтримку громадян

25-11-2021

За січень-жовтень 2021 року до державного бюджету надійшло на 44 млрд грн більше, ніж очікувалося. Місцеві бюджети отримали на 13,5 млрд грн більше запланованого і на 47 млрд грн більше, у порівнянні з минулим роком. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 24 листопада.

«Збільшення надходжень до державного бюджету дозволило нам виділити більше коштів на субсидії, медицину, інфраструктуру, підтримку економіки та громадян», - підкреслив Денис Шмигаль.

За його словами, більші надходження до бюджету є одним із факторів макроекономічної стабільності держави.

Також Прем’єр-міністр нагадав, що 22 листопада рада директорів МВФ схвалила виділення другого траншу для України в розмірі майже 700 мільйонів доларів.

]]>https://www.kmu.gov.ua/news/denis-shmigal-zavdyaki-perevikonannyu-byudzh...]]>