День знань в Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв

04-09-2023

У Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім.С.Прокоф'єва урочисто розпочався новий навчальний рік.

На свято до колективу завітала з палкими привітаннями начальниця обласного управління культури, національностей, релігій та туризму Аліна Адамчук. Вони побажали плідної та цікавої роботи всім учасникам освітнього процесу. Очільниця закладу, заслужений діяч мистецтв України, Марина Яворська побажала колективу творчої роботи, успіхів у навчанні і скорішого настання миру в Україні.

В цьому році 1 вересня - справжнє свято, бо до коледжу прийшли першокурсники. Цілий рік ми їх чекали - молодих і завзятих. Більшість студентів І курсу - це випускники мистецьких шкіл Луганської області. В складних умовах режиму онлайн нам вдалося представити першокурсників, як колись ми це робили на сцені рідного коледжу.

Студентка І курсу Ярослава Савісько написала саме до Дня знань пісню "Шлях до мрії" і виконала її.

Вперше в цьому році колектив здійснив прийом на спеціальність "Сценічне мистецтво". Майбутні актори підготували презентацію своєї спеціальності і привітали колектив зі святом.

Особливим моментом у заході стало знайомство юних музикантів з коледжем і їх посвята у студенти та музиканти.

Тепер їм можна відправлятися в похід за знаннями, вміннями і навичками для майбутньої професії.

Звучали спогади, привітання і теплі побажання не тільки успіхів у навчанні та роботі, а й повернення в свій такий омріяний Сєвєродонецьк.

Коли ти живий, то маєш жити заради чогось. Ти можеш жити заради помсти за минуле чи заради збагачення сьогодення; ти можеш жити у в'язниці минулого чи дозволити минулому стати трампліном, що з нього стрибнеш у життя, якого зараз хочеш для себе.

У нас є цей трамплін!

Наталія Юрченко
практичний психолог

Студенти першого курсу Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сєргія Прокоф'єва.
Вступна компанія 2023 року.
Автор та режисер монтажу - Юлія Бражнікова

Студентка І курсу ОПП «Спів (естрадний)» Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф‘єва

Вітання від студентів

Більше світлин: ]]>http://www.sevmuz.lg.ua/node/1013]]>