День Державного Прапора України у Сєвєродонецьку

23-08-2018

У Сєвєродонецьку 23 серпня урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України розпочалися за традицією біля міського Палацу культури. Відзначити державне свято зібралися керівництво міста, керівництво правоохоронних органів, деяких вишів, працівники виконавчих органів міської ради, військові, громадськість і всі небайдужі городяни.

Офіційну церемонію підняття синьо-жовтого стягу під звучання Гімну України провели вихованці міських КДЮСШ, які успішно представляють Сєвєродонецьк на спортивних змаганнях всеукраїнського та світового рівнів: легкоатлети Єлизавета Ляшенко, Артем Сурков, Ілля Утросін та боксер Артем Пригода. Як зазначив міський голова Валентин Казаков, підняття державного прапора – це почесна та відповідальна місія, яка надається найдостойнішим.

Міський голова привітав широкий загал зі святом, наголосивши, щоб у серцях завжди були повага та любов до України і Сєвєродонецька.

«Саме синій і жовтий кольори Державного прапора як візитну картку нашої країни несуть з собою бійці української армії. Наші державні Прапор, Гімн і Герб знають далеко за межами України. День Державного прапора нагадує нам, а особливо підростаючому поколінню, що України – єдина держава і ми – єдиний народ! Ми маємо підтримувати і продовжувати героїчні досягнення наших пращурів; стати гордістю для наших нащадків», - сказав Валентин Казаков.

Кожна школа міста отримала у подарунок прапор України. Їх учням вручили секретар міської ради Ельвіна Марініч та заступник міського голови Інна Фесенко.

Після вітальних слів та віршованих рядків від молоді учасники урочистостей разом з керівництвом міста пройшлися пішою ходою з великим двадцятиметровим державним  прапором України по Центральному проспекту від міського Палацу культури до площі Перемоги.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради