Четверте пленарне засідання 31-ї позачергової сесії міської ради не відбулось

31-08-2017

Четверте пленарне засідання 31-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради, призначене на 31 серпня 2017 року, не відбулось у зв’язку з відсутністю кворуму через небажання депутатів, обраних від Опозиційного блоку, зареєструватися для участі у засіданні.

Коментуючи ситуацію, міський голова Валентин Казаков закликав депутатів залишити політичні амбіції та перейти до спільних конструктивних дій на благо громади та розвитку Сєвєродонецька. Керманич також додав, що навіть голова Луганської облдержадміністрації Юрій Гарбуз переймається ситуацією, що склалася лише у нашому місті та «не витримує жодної критики».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради