Чергові три родини сєвєродончан отримали сертифікати по 10 тисяч гривень

22-02-2021

22 лютого в приміщенні Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації відбулось урочисте вшанування трьох сімей, в яких народились двійні.

Керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк привітав родини Софії Ляшенко, Микити та Альони Твердохлібових, Олега Шанько та Тетяни Семеніхіної: «Терпіння, щастя в сім’ях, благополуччя та здоров’я вам і вашим дітям! Бажаю щоб ви їх виростили і поставили на ноги та все у вас завжди получалося», - та вручив сертифікати на отримання матеріальної допомоги в сумі 10 000 грн.

В усіх трьох родинах народилося по хлопчику та по дівчинці. А родина Софії Ляшенко з народженням двійні стала багатодітною.

Одноразова матеріальна допомога при народженні в сім’ї двійні, трійні або більшої кількості дітей надається третій рік поспіль за рахунок коштів міського бюджету у відповідності до Комплексної міської цільової програми «Турбота». Упродовж 2019 - 2021 років сертифікати на отримання матеріальної допомоги при народженні двійні в сумі 10 000 гривень вже отримали 23 родини.