Ви тут:

Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів змагання з техніки пішохідного туризму

23-02-2021
Категорія: 

20 лютого 2021 року на базі спортивної зали СЗШ № 12 м. Сєвєродонецьк  Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді були проведенні змагання з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед гуртківців. Вони є традиційними і проводяться щорічно з метою популяризації спортивного туризму серед дітей, як потужного засобу зміцнення здоров’я, підвищення рівня технічної і тактичної майстерності вихованців, визначення серед них найсильніших.

На відкритті змагань з привітальним словом  до учасників звернулась директор Лариса Борисова, яка побажала юним спортсменам пройти всі етапи без травм та отримати заслужену перемогу. Також вона вручила грамоти переможцям змагань з техніки в’язання вузлів, які проводилися в гуртках ЦТКЕУМ в грудні – січні 2020-2021 навчального року.

Суддівство змагань з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях  здійснювали педагоги Центру, залучивши до цього процесу старших гуртківців та випускників.

Змагання  складались з дистанцій 1 та 2 класу  для  трьох вікових груп:  старшої (2004-2005 р.н.), середньої (2006-2007 р.н.), молодшої (2008-2010 р.н.).  Для кожної вікової групи  дистанція поступово ускладнювалася.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19,  дотримання санітарно-гігієнічних норм  кожна вікова група  змагалася  за окремим графіком.

Дистанція «Смуга перешкод» включала в себе наступні етапи:

  •  Переправа через яр по колоді;
  •  Навісна переправа через яр;
  •  Крутопохила переправа вгору;
  •  Переправа по мотузці з перилами;
  •  Переправа по мотузці з похилими перилами;
  •  Траверс схилу;
  •  Спуск по вертикальних перилах з самонаведенням;
  •   Рух по жердинах.

За підсумками змагань усі учасники  показали гарний результат.  Найкращих  результатів досягли  наступні вихованці:

Молодша група (хлопчики):

1 місце - Міхелідзе Веніамін (тренер-керівник гуртка ЦТКЕУМ Кісляков В.Г., результат 2’04’’62); 2 місце- Поклад Іван (тренер - керівник гуртка ЦТКЕУМ Гузь Л.О., результат 2’18’’44);

3 місце - Максимчук Андрій (тренер-керівник гуртка ЦТКЕУМ Гузь Л.О., результат 2’23’’41);

Молодша група (дівчата):

1 місце - Злобіна Катерина (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Гузь Л.О., результат 1’46’’63);

2 місце - Панова Діана (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Кісляков В.Г., результат 1’54’’82);

3 місце - Ільченко Валерія (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Кісляков В.Г., результат 2’07’’91);

Середня група (хлопці):

1 місце - Барбарук Артем (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Кісляков В.Г., результат 8’55’’78);

2 місце - Голуб Артем (тренер-керівник гуртка ЦТКЕУМ Кісляков В.Г., результат 10’57’’88);

3 місце - Агафонов Вадим (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Подрез О.О., результат 11’25’’34);

Середня група (дівчата):

1 місце - Шпакова Анна (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Кісляков В.Г., результат 5’54’’12);

2 місце - Овчиннікова Сніжана (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Гузь Л.О., результат 6’31’’81);

3 місце - Гончарова Анна (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Кісляков В.Г., результат 6’33’’31).

Старша група (хлопці):

1 місце - Барбарук Олександр (тренер-керівник гуртка ЦТКЕУМ Благий Р.Ю., результат 4’00’’50);

2 місце - Скляревський Микита (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Кісляков В.Г., результат 5’07’’30);

3 місце- Биков Ярослав (тренер-керівник гуртка ЦТКЕУМ Благий Р.Ю., результат 5’11’’41);

Старша група (дівчата):

1 місце - Бородавка Софія (тренер - керівник гуртка ЦТКЕУМ Благий Р.Ю., результат 4’52’’22);

2 місце - Дівенок Ірина (тренер - керівник гуртка ЦТКЕУМ Благий Р.Ю., результат 5’04’’10);

3 місце - Кочергіна Ольга (тренер-керівник гуртка ЦТКЕУМ Благий Р.Ю., результат 5’38’’59).

Гуртківці середньої та старшої вікових груп змагалися на дистанції «Смуга перешкод» у зв’язках. Найкращими серед них стали:

  • у середній віковій групі- Барбарук Артем та Голуб Артем  з результатом 18’24’’28 (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Кісляков В.Г.);
  • у старшій віковій групі- Бородавка Софія та Барбарук Олександр з результатом 10’55’’00 (тренер- керівник гуртка ЦТКЕУМ Благий Р.Ю.).

Переможців змагань було вшановано та нагороджено грамотами.

Бажаємо вихованцям ЦТКЕУМ подальших перемог!

                                                                                                                                           Відділ освіти Сєвєродонецької міської ВЦА





Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
148
0