Центр надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку: діяльність в нових умовах

02-08-2023

]]>Центр надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку]]>: Незважаючи на всі виклики, які повстали перед командою ЦНАП у м.Сєвєродонецьку та всіма українцями у цей нелегкий час, кожен з нас всіма силами наближає спільну перемогу.

ЦНАП у м.Сєвєродонецьку продовжив свою діяльність з надання адміністративних послуг мешканцям Сєвєродонецької громади за адресою: м.Дніпро, проспект Петра Калнишевського, 27К.

Наразі доступні наступні адміністративні послуги:

- Видача витягу з реєстру територіальної громади;

- Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

- Подання інформаційного повідомлення про пошкоджені/зруйновані об’єкти нерухомого майна до Єдиного порталу Державних послуг Дія;

- Подання заяви для внесення інформації до Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна».

Для підвищення рівня доступності створені віддалені робочі місця адміністратора ЦНАП у м.Сєвєродонецьку за адресами:

- м.Тернопіль, вул. Грушевського, 5а

- м.Рівне, вул.Гайдамацького, 2в (ХАБ "Біловодщина незламна")

Також планується поступове збільшення кількості віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП у м.Сєвєродонецьку.

Графік роботи: Понеділок – П’ятниця з 10-00 до 15-00.

За додатковими консультаціями та інформацією можна звертатись за +38 (050) 446-22-40 або на електронну поштову скриньку cnapatsed-rada [dot] gov [dot] ua

Функціонують два пункти видачі гуманітарної допомоги від Гуманітарного штабу Сєвєродонецької міської військової адміністрації:

- м.Дніпро, проспект Петра Калнишевського, 27К (тел. +38 (097) 813-71-49);

- м.Тернопіль, вул. Грушевського, 5а. (тел. +38 (095) 217-10-68).

Телефон гарячої лінії з гуманітарних питань: 0800 33 24 75 (безкоштовно в межах України, з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00).

Телефони Call-центру Сєвєродонецької міської військової адміністрації для вирішення питань мешканців Сєвєродонецької громади: +38 (066) 283-81-82, +38 (095) 139-19-78 (з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 15.00).

]]>Центр надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку]]>