Безпеці дорожнього руху – особливу увагу!

06-08-2018

1 серпня перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв провів зустріч з працівниками управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції (УПП) з профілактики безпеки на дорогах та з налагодження взаємодії щодо посилення контролю на них.

Заступник начальника управління патрульної поліції Микола Кононов зупинився на резонансних дорожньо-транспортних пригодах (ДТП) на території України, що сталися 20 липня. Зокрема, він зазначив, що тільки у червні на автодорогах країни загинуло 223 особи та травмовано 25 тис. осіб. "З початку 2018 року на території обслуговування УПП зареєстровано 218 ДТП, що на 2% більше ніж за аналогічний період минулого року. Основними причинами автопригод, які були скоєні протягом звітного періоду, є перевищення безпечної швидкості – 34,4%, порушення правил маневрування – 24,77%, недодержання дистанції – 18,81%, порушення правил проїзду перехресть – 5,5%, керування транспортним засобом у нетверезому стані – 8,26% від усіх ДТП. По Сєвєродонецьку кількість ДТП в порівнянні з минулим роком зменшилася на 2%. Це обумовлено тим, що у нашому місті почали ремонтувати дороги", - підкреслив Микола Андрійович.

Обговорили й необхідність організації дорожнього руху на шляхопроводі Сєвєродонецьк-Рубіжне, стан доріг та хід виконання ремонтних робіт дорожнього покриття, встановлення дорожніх знаків, огорож на узбіччях, а також встановлення до 1 вересня дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки та пішохідних переходів в першу чергу біля шкіл.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв зазначив: «Як голова комісії з безпеки дорожнього руху повідомляю, що ми намагаємося вживати всі необхідні заходи для організації безпеки дорожнього руху у нашому місті.  Сєвєродонецька міська рада робить все від неї залежне, щоб у нашому місті не виникали ДТП, як мінімум через незадовільний стан доріг. На комісії з безпеки дорожнього руху було прийнято низку важливих рішень щодо встановлення дорожніх знаків, про створення виїзної комісії для перевірки та актування стану всіх дощоприймачів і люків на дорогах міста з тим, щоб у подальшому привести їх у відповідність до стандартів, передбачених діючим законодавством України. Ми розуміємо, що безпека наших мешканців та безпека дорожнього руху повинні бути на першому місці. Давайте разом складати плани та вирішувати питання, які того потребують. У поточному році нами багато зроблено по ремонту доріг. У найближчих планах – капітальний ремонт двох центральних проспектів – Хіміків та Гвардійського. Вже розробляється проектно-кошторисна документація на облаштування пішохідних переходів брущаткою на перехресті просп. Центрального - просп. Гвардійського. На сьогоднішній день існує дуже велика проблема зі станом доріг по вулицях Об’їзній та Синецькій. Ми підготували проекти про їх капітальні ремонти, кошти обіцяли виділити з обласного бюджету. На жаль, до теперішнього часу кошти не виділені».

Під час зустрічі Ігор Едуардович надав доручення комунальним службам перевірити всі перехрестя і здійснити на них обрізання дерев, аби їх гілля не перекривало дорожні знаки та світлофори. Водії повинні контролювати обстановку на дорозі. Також була досягнута домовленість щодо надання УПП інформації про місця, на яких ще потрібно врегулювати дорожній рух, та про дороги, які потребують розширення.

Обговорили й питання співпраці щодо запобігання в Сєвєродонецьку несанкціонованих сміттєзвалищ та паркування автотранспорту на зелених зонах.

Відділ внутрішньої політики

та зв'язків з громадськістю міської ради