17-09-2023

Ті, хто першими приїжджають на місце влучань, дістають людей з-під завалів, надають першу допомогу, заходять на деокуповані території. Ризикують власним життям, заради спасіння інших, - Артем Лисогор.

До Дня рятівника голова Луганської обласної державної – начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор вручив нагороди співробітникам ГУ ДСНС України у Луганській області та відвідав частину, де тимчасово розміщується наш гарнізон.

«Ви першими приходите на порятунок тим, хто в біді, ви ризикуєте життям заради спасіння інших. І це дійсно знаходить відгук в серцях людей. Бо відсоток довіри громадянського суспільства до працівників ДСНС - максимально високий. Настане час, і ми повернемося на рідну Луганщину, де в нас усіх буде дуже багато роботи. Збудуємо і нову базу розташування надзвичайників області і відзначимо наступне свято вже вдома», - зазначив очільник Луганщини.

Рятувальники Луганщини змогли зберегти майже весь особовий склад, евакуювати більшу частину матеріально-технічної бази, яку нині поповнюють під потреби, які з’являються через бойові дії.

В перші дні повномасштабного вторгнення ДСНС Луганщини рятували наші міста від десятків пожеж та надавали допомогу цивільним.

Сьогодні вони працюють не лише в інтересах рідного регіону, а й залучені допомагати іншим: Харкову, Миколаєву, Херсону – всій Україні.

Від імені Луганської обласної державної адміністрації нагороджено іменним годинником Павла Корчагіна, тимчасово виконуючого обов’язки начальника ГУ ДСНС України у Луганській області, полковника служби цивільного захисту.

Нагрудним Знаком пошани «Захиснику Луганщини» відзначено:

- Максима Мельниченка, начальника 45 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону, капітана служби цивільного захисту;

- Андрія Хриника, заступника начальника 30 державної пожежно-рятувальної частини, старшого лейтенанта служби цивільного захисту.

Різні обласні відзнаки вручені ще дев’ятьом рятувальникам Луганщини.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/ti_hto_pershimi_priyizhdzhayut_na_misc...]]>