Артем Лисогор: Спільно з громадами області передали підрозділам Сил оборони комплекси протидії БПЛА "Простір"

18-10-2023

«Ми маємо спільну мету – перемогти ворога. А тому всі сили сьогодні спрямовуємо на допомогу військовим. Зараз противник активізувався на нашому напрямку, тривають постійні обстріли. Тому там – час дуже важливий і на рахунку кожна година. Аби протистояти окупантам – вкрай необхідні протидронові засоби. Впевнений, ця техніка врятує не одне життя і допоможе знищити чимало загарбників», - наголосив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Антидронова система включає станцію виявлення літальних апаратів, пристрій протидії БПЛА та цифрову радіостанцію.

Таким чином наші бійці можуть відслідковувати не лише ворожі дрони, а й їх операторів на відстані до 5 кілометрів та в радіусі 360°.

Протидронова рушниця з ефективним діапазоном електромагнітного випромінювання має вагу до 6 кілограмів та зручна у використанні.

Радіостанція має захищений канал зв'язку і не відслідковується ворогом.

Комплекс «Простір» - розробка українського виробництва. А тому нашим бійцям провели інструктаж із використання системи та протестували її роботу. Аби вже за кілька днів ця техніка працювала на потреби фронту.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/artem_lisogor_spilno_z_gromadami_oblas...]]>