Артем Лисогор провів засідання Ради оборони Луганської області

27-11-2023

Очільник регіону Артем Лисогор провів перше засідання оновленого складу Ради оборони Луганської області.

Розглянуто стан виконання мобілізаційних завдань. Зокрема, посилення інформування населення про порядок призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язаних області та роботу з керівниками підприємств щодо недопущення порушення правил обліку військовозобов’язаних.

А також вчасне подання повідомлень про бронювання військовозобов’язаних та забезпечення призову військовозобов’язаних працівників, які не мають відстрочок від мобілізації, до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Окремо обговорено забезпечення ЗСУ мобілізаційними ресурсами: транспортними засобами та іншою технікою.

До боротьби з ухилянтами вирішили залучати ГУНП у Луганській області.

При отриманні звернень від начальників районних центрів комплектування та соціальної підтримки щодо розшуку, адміністративного затримання та доставлення громадян, які своєчасно не прибули за отриманими повістками, поліцейські мають забезпечити їхнє своєчасне прибуття до відповідних районних центрів комплектування та соціальної підтримки.

]]>https://www.facebook.com/odalug/videos/361230039755346]]>