Артем Лисогор передав до громад планшети, які придбав бізнесмен з Луганщини, призначені для відмінників навчання

25-07-2023

Начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор передав до громад 32 планшети, які придбав бізнесмен з Луганщини, призначені для відмінників навчання.

«Дякую за соціальну відповідальність представникам бізнесу. Наразі тривають перемовини з Міністерством освіти і науки України, а також із міжнародними організаціями щодо максимального забезпечення учнів і викладачів необхідними гаджетами», – наголосив Артем Лисогор та подякував освітянам за організацію навчального процесу в надскладних умовах, коли релокованими є не тільки школи, а і учні з вчителями.

Освіта Луганщини сьогодні – це 83 заклади загальної середньої, 6 закладів позашкільної, 10 закладів професійної (професійно-технічної), 17 закладів фахової передвищої та 4 заклади вищої освіти області. Це більше 30 тисяч учнів та студентів, які здобувають українську освіту.

У 2023 році повну загальну середню освіту в школах Луганщини здобули 1700 випускників, 159 з них за високі досягнення у навчанні нагороджені золотими та срібними медалями. Базову середню освіту – 2157 учнів, з них з відзнакою – 194 учні шкіл.

Артем Лисогор особливо відзначив заклади загальної середньої освіти Лисичанської та Сєвєродонецької громад, 129 дев’ятикласників яких закінчили навчання з відзнакою.

Луганщина – єдина область України, яка в умовах фактично повної окупації території, значної внутрішньої міграції та еміграції населення, суттєвих інфраструктурних та кадрових втрат, забезпечила функціонування системи освіти області, заклади якої продовжують надавати освітні послуги жителям області в дистанційному режимі.

За інформацією: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid029TSAzBueWvAJAMroiE6YTDVm4DK...]]>