Артем Лисогор: Передав бойову нагороду вдові загиблого правоохоронця з Луганщини

15-06-2023

]]>Начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор повідомляє]]>

"Узяв участь у меморіальному заході на честь старшого сержанта поліції Дениса Сліпцова, бійця легендарного батальйону поліції особливого призначення «Луганськ-1» імені Героя України Сергія Губанова.

Разом з поліцейськими вшанував пам’ять полеглих побратимів хвилиною мовчання.

Вкрай тяжко та боляче бути тут, адже сам неодноразово переживав втрату побратимів. Вже дев’ять років ми боремось з ворогом, втрачаючи дійсно найкращих. Про це дуже складно казати, втім ми повинні пам’ятати кожного, адже Герої не вмирають, поки жива пам’ять про них.

Вручив дружині Дениса Сліпцова медаль «Захисник Вітчизни» (поліцейский нагороджений посмертно) за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне, бездоганне служіння українському народу.

Начальник ГУ НП в Луганській області Олег Григоров та начальник управління - командир полку управління поліції особливого призначення № 3 Департаменту поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» підполковник поліції Олександр Твердохліб згадали про мужність та самовідданість Дениса під час несення служби.

Також Олександр Твердохліб передав дружині загиблого колеги відзнаку Командувача сухопутних військ ЗСУ, ще за оборону Луганської області.

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, загинули 123 співробітника поліції, до останнього залишились вірними присязі у служінні українському народові, шість з них є нашими земляками".

]]>https://www.facebook.com/LysohorArtem/posts/pfbid0xcMwyMjTcGLueL5L7nhQgZ...]]>