Апаратна нарада 2 квітня

02-04-2018

2 квітня відбулась нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, яку провів міський голова Валентин Казаков.

Під час засідання обговорили ситуацію з відключенням теплопостачання у місті. 1 квітня 2018 року ПАТ «Луганськаз» зупинило газопостачання всім теплопостачальним підприємствам Луганської області. Як повідомляє сайт НАК «Нафтогаз України», ]]>Нафтогаз розсилає контрагентам додаткові угоди для продовження газопостачання по ПСО]]>. У повідомленні зокрема зазначається, що 31 березня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.03.18 №228, яка пролонгує Положення про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 01 червня 2018 року. Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» підготувала проекти додаткових угод, які пролонгують дію договорів постачання природного газу із теплопостачальними підприємствами та постачальниками природного газу із спеціальними обов’язками для потреб побутових споживачів та релігійних організацій. Наразі, здійснюється їх відправка електронною поштою всім контрагентам Компанії. Для отримання номінацій на 1 декаду квітня поточного року теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше підписати додаткові угоди з свого боку та передати їх на адресу Компанії.

Директор КП «СТКЕ» Андрій Гавриленко зазначив, що СТКЕ вже відіслало Нафтогазу додаткову угоду, і наразі все залежить від того, наскільки швидко НАК «Нафтогаз» прийме рішення про підписання угоди, та додав, що так ж ситуація і з Сєвєродонецькою ТЕЦ.

Міський голова Валентин Казаков наголосив на необхідності звернути увагу на протипожежний стан і стан аварійних виходів торговельно-розважальних комплексів, кінотеатрів та інших подібних закладів. Зазначив, що необхідно зібрати нараду з керівниками ДСНС і цих закладів та провести перевірки.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв приділив увагу благоустрою міста та підкреслив, що спільно з народним депутатом України Сергієм Шаховим вихідними промоніторено ситуацію зі станом доріг та інженерних комунікацій: «Необхідно об’єднати зусилля і навести порядок у місті: починати з прибудинкових територій і вивозити сміття, прибирати узбіччя доріг. 21 квітня – День довкілля. Давайте планувати на цей день загальноміський суботник з залученням всіх сил і засобів», - та надав доручення УЖКХ підготувати план прибирання та призначити відповідальних.

Окремо зупинився перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв на проектах міськради на фінансування у 2018 році за рахунок ДФРР. На розгляд Регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку при ЛОДА (Комісія) міськрадою було подано 13 проектних пропозицій. Комісія прийняла позитивне рішення по трьох проектах: реконструкція заплавного мосту №2, капремонт тенісних кортів КДЮСШ-1 та капремонт ДНЗ №43. Решту пропозицій Комісією було відхилено.

«З цього приводу я особисто звертався до народного депутата України Сергія Шахова, щоб він підняв ці питання у Києві на засіданні ДФРР. Тим більше, що не менш значущим проектом для реалізації є електропостачання с. Боброве. Сподіваюсь, що Сергій Володимирович зможе довести суспільну значущість проектів, поданих Сєвєродонецькою міською радою, щоб вони були повернуті в область і переглянуті Комісією», - підкреслив Ігор Слєсарєв.

Начальник фінансового управління Марина Багрінцева серед іншого доповіла про стан виконання доходів міського бюджету по загальному фонду за 1 квартал 2018 року та зазначила, що виконання доходної частини міського бюджету за І квартал 2018 року склало 112%. Додатково отримано 18,1 млн. грн.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради