65-та позачергова сесія Сєвєродонецької міської ради

12-06-2019

12 червня під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Вячеслава Ткачука проведено пленарне засідання 65-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради VII скликання, перед цим закривши попередню. На засіданні сесії розглянуто більше 100-та питань.

На початку сесії депутати затвердили зміни до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік, а також встановили ставки та пільг із сплати на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік та План місцевого економічного розвитку міста Сєвєродонецька на 2019-2020 роки.

Були внесені зміни до рішення сесії № 3024 від 09.01.2019р. «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сєвєродонецькою міською радою на 2019 рік» та затверджено істотні умови енергосервісних договорів.

Прийняли депутати і рішення про збільшення вартості харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста Сєвєродонецька та вихованців позашкільних навчальних закладів у літній період.

Затверджені штатні розписи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради. Особливу увагу приділено скороченню чиновницького апарату з подальшим збільшенням посад спеціалістів-фахівців (тренерів, лікарів, педагогів). Скорочення 10% посадових осіб міськради - це близько 8,5 млн. грн. зекономлених бюджетних коштів, які спрямовуються на потреби міста: благоустрій, освіту, медицину, спорт та інше. Внесені зміни і в розподіл обов’язків керівництва міськради.

Розглянуто звіти про хід та виконання низки міських цільових програм.

Питання обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії також розглянуте депутатами.

На баланс відділу освіти міськради передано витрати по закінченому будівництвом об'єкту СЗШ №8 та №20.

Затверджено Правила благоустрою території міста Сєвєродонецька та населених пунктів, що входять до складу Сєвєродонецької міської ради.

Крім того, депутатами прийняте рішення про надання права КП «Сєвєродонецьке підприємство благоустрою та ритуальної служби» щодо укладання договору про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності  для розміщення торгових майданчиків, засобів пересувної мережі, атракціонів та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Сєвєродонецька.

Внесені зміни до рішення п'ятдесят восьмої (чергової) сесії сьомого скликання Сєвєродонецької міської ради від 19.02.2019 року № 3309 «Про затвердження «Міської цільової програми благоустрою на території міста Сєвєродонецька на 2019 рік».

Затверджена Програма утримання нежитлових приміщень, що є комунальною власністю територіальної громади м. Сєвєродонецька на 2019 рік та «Міська цільова програма «Утримання кладовищ м. Сєвєродонецька та прилеглих селищ» на 2019 рік» у новій редакції.

Затвердили депутати і рішення про участь в аукціоні у системі електронних торгів «СЕТАМ» з метою придбання майна до комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька.

Надана згода на безоплатну передачу майна за адресою: вул. Федоренка, 41 з комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька у державну власність до сфери управління МВС України.

З метою зменшення податкового навантаження на фізичних та юридичних осіб депутати не прийняли запропонований проект рішення щодо збільшення в 3 (три) рази мінімального розміру орендного місячного платежу за 1 м2 загальної площі нерухомого майна в місті Сєвєродонецьку Луганської області, що належить фізичним особам.

Внесені зміни до рішення Сєвєродонецької міської ради від 09.01.2019 року № 3057 «Про затвердження переліку нерухомого майна територіальної громади м. Сєвєродонецька, закріпленого за суб'єктами права комунальної власності».

Затверджена Додаткова угоди № 20 від 02.05.20019р. до Концесійного договору № 1 від 02.07.2009р. на об'єкт комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської обл. – цілісний майновий комплекс КП «Сєвєродонецькводоканал».

Депутатами міськради затверджено на сесії Детальний план території кварталів № 32, 35, 36.

Внесені зміни до рішення сесії міської ради від 20.12.2012 № 2335 «Про затвердження Порядку пайової участі у розвитку інфраструктури м. Сєвєродонецька».

Прийняте рішення про розроблення локальної Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд в районі вул. Богдана Ліщини, 1-в.

Розглянуто більше 60-ти земельних питань: передачі у постійне користування, власність, оренду та припинення прав користування земельними ділянками; внесення змін до договорів оренди землі; надання дозволу на розроблення проектів землеустрою, надання згоди на відновлення меж земельних ділянок, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, що підлягає продажу, надання згоди на поділ земельних ділянок тощо. Крім того, внесені зміни до рішення сесії міської ради № 387 від 28.04.2016 «Про утворення Комісії по вирішенню земельних спорів у межах Сєвєродонецької міської ради щодо меж земельних ділянок, що перебувають у власності і користуванні громадян, та додержання громадянами правил добросусідства».

Також депутатами прийняте рішення щодо надання в безоплатне користування спортивного майданчику СЗШ І-ІІІ ступенів № 12 (пр. Гвардійський, 9) громадській організації «Спортивний клуб вболівальників ФК «Шахтар» «Прорив» м. Сєвєродонецьк».

Більш докладно з прийнятими рішеннями пленарного засідання 65-ї позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті міськради.

Средняя: 5 (2 оценок)