34 тис.грн. заплатить власник магазина за порушення вимог карантину

02-07-2020

У Сєвєродонецьку триває моніторинг дотримання карантинних вимог в закладах торгівлі та надання побутових послуг, який здійснюють разом співробітники  відділу торгівлі та захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради, Головного управління Держпродспоживслужби та Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області. Під час перевірки, що проводилася 30 червня, було складено адміністративний протокол за статтею 44-3 КпроАП на керівника магазину, розташованого на вулиці Єгорова. За судовим рішенням приватний підприємець може сплатити штраф у 34 тис.грн.

Порушення, які були виявлені: відсутність на вході в магазин інформації щодо профілактики COVID-19,  не організоване місце для обробки рук спиртовмісним антисептиком; відсутнє маркування з дотримання дистанції між відвідувачами не менше 1,5 м, не проводиться вологе прибирання з використанням антисептиків місць контакту рук покупців та персоналу не рідше ніж кожні 2 години.

Загалом 30 червня були перевірені 3 продовольчі магазини, 2 магазини непродовольчих товарів, 2 салони краси та 2 заклади громадського харчування.