Ви тут:

16 листопада відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради

17-11-2017
Категорія: 

16 листопада відбулося чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради. Порядок денний містив понад 100 питань. Згідно з розпорядженням «Про скликання 18 засідання виконавчого комітету міської ради 16.11.2017 року» та за дорученням міського голови Валентина Казакова засідання провів заступник міського голови Олександр Ольшанський.

Після жвавої дискусії щодо внесення змін до порядку денного, а саме можливості виключення з нього питань, члени виконкому все одно зняли з порядку денного важливі для життєдіяльності міста питання:

- Про розгляд проекту рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік".

- Про виділення коштів на фінансову підтримку КУ "Волейбольний клуб "Сєвєродончанка";

- Про розгляд проекту рішення міської ради "Про виділення коштів на проведення капітального ремонту системи опалення у приміщенні Національної поліції та на впровадження системи відеоспостереження у місті на 2017 рік";

- Про розгляд проекту рішення міської ради "Про внесення змін до видатків Відділу освіти, в тому числі їх збільшення, за рахунок скорочення співфінансування ДФРР";

- Про створення Громадської ради сприяння реалізації НКП для відновлення України;

- Про організацію проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусних маршрутах загального користування  м. Сєвєродонецьк.

Виключення деяких питань викликало неабияке обурення присутніх на засіданні представників громадськості.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький прокоментував це так: «Життєво важливі питання не були розглянуті. Це і комплектація експериментальних класів, і зарядка вогнегасників, і фінансова підтримка "Сєвєродончанки". У рішенні про проведення міських заходів, присвячених новорічним та різдвяним святам, по максимуму скорочено фінансування і таке інше. Більшість членів виконавчого комітету просто загралися в політику. Так далі неможна. Виконком потребує заміни».

Решту питань порядку денного члени виконкому розглянули та прийняли відповідні рішення.

Зокрема, вони затвердили рішення про проведення диспансеризації юнаків 2001–2002 років народження методом приписки. Цим рішенням у тому числі затверджено плани заходів про проведення диспансеризації юнаків зазначених років народження.

Також виконкомом вирішено провести приписку до призовної дільниці у 2018 році юнаків 2001 року народження. Для  проведення приписки затверджено склад №1 і №2 комісії з питань приписки.

На засіданні взято до відома інформацію про оздоровлення та відпочинок  дітей влітку 2017 року. Роботу з організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей в місті Сєвєродонецьку в 2017 році визнано задовільною.

Крім того, члени виконкому вирішили схвалити проект рішення міської ради «Програма розвитку малого і середнього підприємництва в м. Сєвєродонецьку на 2018 рік» з подальшим затвердженням її на черговій сесії міської ради.

Прийняті рішення про затвердження Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Сєвєродонецьку; про надання ТОВ «Мрія-Інвест» містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку (буд. №12) за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, мікрорайон №80; про проведення  чергового призову  громадян  України  на строкову військову службу; про встановлення тарифів на послуги СДЮСТШ ВВС «Садко» на 2017-2018 навчальний рік; про коригування тарифу на теплову енергію для потреб бюджетних установ м. Сєвєродонецька, які обслуговує КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго»; про затвердження порядку надання адресної допомоги інвалідам війни та учасникам бойових дій для придбання додаткової тонни твердого палива та балону скрапленого газу.

На засіданні внесено зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адмінпослуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі. Відповідно до рішення з переліку серед іншого виключено послугу «Видача дубліката дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки». Також до переліку зокрема включено адмінпослугу «Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки» (суб’єкт надання адміністративної послуги - Сєвєродонецьке міське управління Головного управління ДСНС України у Луганській області).

Члени виконкому прийняли рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 323 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 286 000 грн. Рішенням про надання одноразової матеріальної допомоги  громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, та громадянам, яким виповнилося 100 і більше років, допомогу сумою 145 300 надано 122 громадянам.

Прийнято рішення про надання одноразової грошової щорічної допомоги 4 інвалідам війни з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах. Загальна сума допомоги 2 000 грн. Прийнято подібне рішення про надання одноразової  грошової щорічної допомоги трьом інвалідам загального захворювання з числа учасників бойових дій в локальних конфліктах. Загальна сума допомоги 1 500 грн. Ще одним рішенням надано одноразову грошову щорічну допомогу одній вдові померлого учасника бойових дій (в локальних конфліктах), який за життя став інвалідом, у розмірі 500 грн. Також одноразову грошову щорічну допомогу отримають 6 вдів померлих учасників бойових дій (в локальних конфліктах) на загальну суму 3 000 грн.

Також виконкомом затверджено План заходів із розвитку системи надання соціальних послуг з урахуванням потреб територіальної громади м. Сєвєродонецька на 2017-2020 рр. і Перелік соціальних послуг, що надаються в м. Сєвєродонецьку. До переліку увійшли такі соцпослуги: догляд вдома; догляд стаціонарний; паліативний/хоспісний догляд; соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; послуга соціальної адаптації; послуга соціальної інтеграції та реінтеграції; послуга соціальної реабілітації; послуга соціально-психологічної реабілітації; кризове та екстрене втручання; консультування; представництво інтересів; соціальна профілактика; натуральна допомога.

На засіданні взято до відома інформацію про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради, її виконавчих органів від юридичних та фізичних осіб у 4 кварталі 2017 року. Так, згідно з рішенням за звітний період від юридичних осіб надійшло 10 запитів, від фізичних – 25.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про захист прав малолітніх; питання опіки та піклування; низка земельних питань; визначення адрес деяких об’єктів; перерозподіл видатків бюджету; надання матеріальної допомоги на поховання; надання одноразової допомоги з ФСЗН тощо.

 

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
526
0