Ви тут:

ПЛАН ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з «13» до «19» травня 2019 року

13-05-2019

ПОНЕДІЛОК

13.05

ВІВТОРОК

14.05

СЕРЕДА

15.05

ЧЕТВЕР

16.05

ПЯТНИЦЯ

17.05

СУБОТА

18.05

НЕДІЛЯ

19.05

8.00

Апаратна нарада з керівниками виконавчих органів  міської ради

Зала засідань,

 3-й поверх

Організовує - Л. Жур

 Спікер – В. Ткачук

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує -
О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

10.00

Нарада з заступниками міського голови

3-й поверх, каб.№75

Організовує -
Ю. Журба

Спікер - В. Ткачук

 

11.00

Оргкомітет з нагоди відзначення Дня Європи

Зала засідань,  3-й поверх

Організовує -
Т. Грачова

 Спікер – І. Степаненко

 

14.00-15.30

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№27а

Організовує -
О. Хромова

Спікер - Ю. Журба

 

 

 

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує - О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

14.00

Засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади

м. Сєвєродонецька
за 2018 рік

1-й поверх, каб.№14

Організовує - О. Сердюкова

Спікер - О. Ольшанський

 

15.00

Засідання комісії з питань призначення  (відновлення)

соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

УП та СЗН, каб.№15

Організовує -
 Н. Василенко

Спікер -   І. Степаненко

 

15.30

Засідання комісії з питань призначення  всіх видів  соціальної допомоги (матеріальна допомога, державна соціальна допомога, субсидії)

УП та СЗН, каб.№15

Організовує -
Н. Василенко

Спікер -  І. Степаненко

 

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує - О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

10.00-12.00

Особистий прийом громадян

1-й поверх, каб.№20

Організовує - О. Хромова

Спікер - І. Степаненко

 

13.30

Засідання комісії з питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

УП та СЗН, каб.№15

Організовує -
Н. Василенко

Спікер -  І. Степаненко

 

14.00-15.30

Особистий прийом громадян

1-й поверх, каб.№20

Організовує - О. Хромова

Спікер - В. Ткачук

 

15.00

Засідання постійної депутатської комісії з питань будівництва,

архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища

 

 

 та розвитку селищ

2-й поверх, каб.№36

Організовує - Т. Винничук

Спікер - О. Буткова

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує - О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

14.00-16.00

Особистий прийом громадян

1-й поверх, каб.№20

Організовує - О. Хромова

Спікер - О. Кузьмінов

 

14.00

Засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ та організацій територіальної громади

м. Сєвєродонецька
за 2018 рік

1-й поверх, каб.№14

Організовує - О. Сердюкова

Спікер - О. Ольшанський

 

16.00

Святкова тематична програма на тему: «Від України до Європи» - традиційна хода до Дня вишиванки «А я іду по світу в вишиванці, я українець і я пишаюсь цим»

Від Сєвєродонецької міської ради до КЗ «Сєвєродонецький міський Палац культури»

Організовує - Т. Грачова

 

7.30

Апаратна нарада керівників підприємств житлово – комунального господарства та підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста

Зала засідань,
3-й поверх

Організовує -
А. Ковалевський

Спікер - Г. Пригеба

 

16.00

Святкові заходи, присвячені Дню Європи

Площа біля КЗ «Сєвєродонецький міський Палац культури»

Організовує -
Т. Грачова

 

 

 

60