Ви тут:

ПЛАН ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з «06» до «12» травня 2019 року

03-05-2019

ПОНЕДІЛОК

06.05

ВІВТОРОК

07.05

СЕРЕДА

08.05

ЧЕТВЕР

09.05

ПЯТНИЦЯ

10.05

СУБОТА

11.05

НЕДІЛЯ

12.05

8.00

Апаратна нарада з керівниками виконавчих органів  міської ради

Зала засідань,

 3-й поверх

Організовує - Л. Жур

 Спікер – В. Ткачук

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує -
О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

10.00

Нарада з заступниками міського голови

3-й поверх, каб.№75

Організовує -
Ю. Журба

Спікер - В. Ткачук

 

14.00-15.30

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№27а

Організовує -
О. Хромова

Спікер - Ю. Журба

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує - О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

14.00

Засідання балансової комісії з аналізу фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, установ
 та організацій територіальної громади м. Сєвєродонецька
за 2018 рік

1-й поверх, каб.№14

Організовує - О. Сердюкова

Спікер - О. Ольшанський

 

15.00

Засідання комісії з питань призначення  (відновлення)

соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

УП та СЗН, каб.№15

Організовує - Н. Василенко

Спікер -   І. Степаненко

 

15.30

Засідання комісії з питань призначення  всіх видів  соціальної допомоги (матеріальна допомога, державна соціальна допомога, субсидії)

УП та СЗН, каб.№15

Організовує - Н. Василенко

Спікер -  І. Степаненко

 

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує - О. Хромова

Спікер - Г. Пригеба

 

9-00

Мітинг - реквієм до Дня пам’яті та примирення й панахида за загиблими у Другій світовій війні

Меморіал Слави

Організовує - Т. Грачова

Спікер - В. Ткачук

 

13.00

Засідання громадської комісії з житлових питань

1-й поверх, каб.№14

Організовує - Н. Уразовська

Спікер - О. Ольшанський

 

13.30

Засідання комісії з питань виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

3-й поверх, каб.№81

Організовує - Н. Василенко
Спікер - І. Степаненко

 

14.00-15.30

Особистий прийом громадян

1-й поверх, каб.№20

Організовує - О. Хромова

Спікер - В. Ткачук

 

 

 

 

 

15.00

Засідання постійної депутатської комісії з питань будівництва,

архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища та розвитку селищ

2-й поверх, каб.№36

Організовує - Т. Винничук

Спікер - Ю. Кузьмінов

9.00

Урочиста загальноміська

святкова програма з подальшим  покладанням квітів до Меморіалу Слави

Площа Миру,
Меморіал Слави

Організовує -
Ю. Журба

Спікер - В. Ткачук

 

7.30

Апаратна нарада керівників підприємств житлово – комунального господарства та підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста

Зала засідань,
3-й поверх

Організовує -
А. Ковалевський

Спікер - Г. Пригеба

 

18.00

Святкові заходи, присвячені  Дню матері в Україні

Площа біля КЗ «Міський Палац культури»

Організовує -
Т. Грачова

 

9.00-10.00

Особистий прийом громадян

2-й поверх, каб.№34

Організовує -
О. Хромова

Спікер -
Г. Пригеба

 

 

 

76