До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності!

13-05-2019

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200, Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради забезпечує осіб, яким надано статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 11-14 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 9 та постраждалого учасника Революції Гідності відповідно до статті 16-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, санаторно-курортним лікуванням у закладах згідно з медичними рекомендаціями в порядку  черговості.

Для взяття на облік особа подає до органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції та подати наступні документи:  заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію відповідного посвідчення, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції.

За додатковою інформацією необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім.19, тел. 4-43-52.