До уваги постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ

14-07-2021

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» та наказу Міністерства у справах ветеранів України від 28 грудня 2020 року № 245 «Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації», Управлінням соціального захисту населення Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі — УСЗН Сєвєродонецької міської ВЦА) включено ТОВ «Санаторій «Токарі» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

ТОВ “Санаторій “Токарі” є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації. Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування; підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

ТОВ “Санаторій “Токарі” розташований у сосновому лісі в селі Токарі міста Лебедин Сумської області.

Санаторій має двоповерхове приміщення клубу-їдальні. На першому поверсі розміщені зали для дозвілля: глядацька та танцювальна зала, бібліотека, більярдна, басейн і тренажерний зал.

ТОВ «Санаторій «Токарі» має власну їдальню, яка включає три зали. Санаторій забезпечує дієтичним лікувальним харчуванням. Відповідно до профілю медичної реабілітації та фізичного стану отримувача послуг, застосовується 5 універсальних раціонів, які включають в себе такі дієти : 1, 2, 3,4, 5, 5 “п”, 6,7, 8, 9, 10,12,15. Кратність прийому їжі - 4-ри разове на добу.

В наявності приміщення для цілодобового проживання, укомплектовані необхідними меблями, побутовими приладами, комплектним і справним електротехнічним та сантехнічним обладнанням, забезпечені теплопостачанням (опаленням) та водопостачанням. Розміщення в 2-місних номерах з усіма зручностями.

За більш детальною інформацією стосовно отримання послуг з психологічної реабілітації запрошуємо звертатись до УСЗН Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Новікова 15-б, кім. 30, тел.:  (06452)4-43-52