УПтаСЗН інформує про умови призначення грошової допомоги багатодітним сім'ям

16-04-2019

Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради інформує про умови призначення грошової допомоги багатодітним сім'ям.

З 01.04.2019 р. відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2019р. № 250 “Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім'ям”, УПтаСЗН Сєвєродонецької міської ради здійснює прийом заяв та документів для призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6 річного віку включно.

Розмір допомоги становить 1700 грн..

Для призначення допомоги надаються такі документи:

• паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу;

• заява одного з батьків;

• посвідчення баьків багатодітньої сім'ї;

• посвідчення дитини з багатодітньої сім'ї;

• свідоцтво про народження всіх дітей.

Виплата допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок отримувача допомоги, відкритий у банківський установі.

Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться за призначенням допомоги у період з квітня по червень 2019р. допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях призначатиметься з 01.04.2019р.

Прийом заяв та документів провадиться УПтаСЗН по талонах. Талони можна одержати в УПтаСЗН за адресою вул Новікова, 15б каб. №21 щоденно (крім суботи та неділі) або замовити за телефоном 2-14-28.