До уваги отримувачів житлових субсидій!

17-12-2019

З 1 жовтня 2019 року надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у грошовій формі відбувається у 2 моделях, які діють паралельно - безготівкова та готівкова.

Субсидія у грошовій безготівковій формі призначається у разі:

- наявності заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги на початок місяця, з якого призначається (продовжується) субсидія, але борги сплачені протягом двох місяців з початку опалювального   (неопалювального)періоду;

- якщо громадянин уклав договори  про реструктуризацію заборгованості;

- якщо громадянин вперше надає заяву  про призначення субсидії.

Субсидія у грошовій готівковій формі призначається   на наступний строк громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні у грошовій безготівковій/готівковій формах і у них відсутня заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги.

За бажанням одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі.

Субсидії у безготівковій формі призначатимуться в автоматичному режимі через АТ «Ощадбанк». АТ «Ощадбанк» буде здійснювати переказ коштів на рахунки управителів комунальних послуг, об’єднань, виконавців комунальних послуг. Протягом доби  після перерахування коштів Ощадбанком на рахунки комунальних підприємств  громадянин отримує смс-повідомлення з інформацією про суми коштів, які потрібно доплатити кожному комунальному підприємству.

Виплата житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі здійснюватиметься шляхом перерахування  коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкритій в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

Пенсіонери будуть отримувати кошти на пенсійні рахунки в уповноважених банках або у виплатних об’єктах АТ "Укрпошта», де ці особи отримують пенсію. Особи, які отримують пенсії через АТ “Укрпошта” в перші виплатні дні,  і які не отримали кошти субсидії разом із пенсією, отримають їх після того, як буде здійснена  виплата пенсій за графіком. Звертатися додатково до вузлів зв'язку не потрібно.

Детальнішу інформацію щодо призначення житлових субсидій можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою       вул. Новікова, 15-б, м. Сєвєродонецьк, або за телефоном (06452) 2-92-32.

Управління праці та соціального захисту населення