Запрошуємо підприємства до участі у Всеукраїнській премії «Лідери енергетичного менеджменту»

30-12-2021

Всеукраїнська премія нагородження «Лідери енергетичного менеджменту» запроваджується за підтримки проєкту UNIDO Асоціацією «Європейсько-українське енергетичне агентство». Програма нагородження Всеукраїнської  премії є першою в Україні, яка відзначатиме досягнення підприємств щодо провадження системи енергетичного менеджменту. Ціль  цієї Програми привернути увагу сектору виробництва до глобальних енергетичних та кліматичних проблем і продемонструвати численні переваги підвищення енергоефективності виробництва завдяки впровадженню системи енергетичного менеджменту.

У Програмі можуть брати участь всі підприємства України державної, приватної або комунальної власності. Для участі у Програмі  підприємствам необхідно подати заявки, де будуть представлені приклади впровадження енергетичного менеджменту.

За результатами оцінювання комітетом журі, будуть обрані переможці конкурсу, які отримають престижну відзнаку «Нагорода за  досконалість» та сертифікати на послуги з енергоефективності вартістю від 7500 до 15000$США.

Заявки приймаються у період 9 грудня 2021р. - 28 березня 2022р. Переможці конкурсу будуть повідомлені та публічно оголошені в червні 2022р.

Детальніше на сайті Асоціації «Європейсько-українське енергетичне агентство» за посиланням ]]>https://euea-energyagency.org/uk/pacesetter-award/]]>

Правила участі у Програмі та презентація  додаються нижче.