Повідомлення про виявлення безхазяйного майна

11-01-2019

Наступним доповідаємо, що відділом по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Сєвєродонецької міської ради в ході моніторингу законності розміщення тимчасових споруд на території міста Сєвєродонецька виявлено:

1. Непрацюючу тимчасову споруду, розміщену самовільно в районі буд 29, вул.Космонавтів, м.Сєвєродонецька.

На виконання Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Сєвєродонецька, затвердженого рішенням виконкому міськради № 409 від 25.06.2018 року, згідно з рішенням виконкому № 860 від 16.11.2018 року “Про демонтаж тимчасової споруди за адресою вул.Космонавтів, район буд.29, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року № 244, зазначену тимчасову споруду демонтовано та переміщено на майданчик КП “Єдина аварійно-диспетчерська служба”.

Повідомляємо, що власників зазначених тимчасових споруд до теперішнього часу не встановлено.

Власників вказаного майна, з підтверджуючими правовими документами, просимо звернутися до Сєвєродонецької міської ради.