Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15

Контактні телефони: (06452) 43531

Електронна  почта: seversh15atukr [dot] net

Адміністрація школи:

директор – Кузьменко Наталія Миколаївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист ((06452) 43531);

заступники директора з навчально-виховної роботи:

Черкашина Людмила Миколаївна, учитель географії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, (702886);

Дікарева Олена Іванівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист (702886).

Соціально-психологічна служба школи:

Гончар Оксана Вікторівна – психолог, соціальний педагог.

Середня загальноосвітня школа № 15 розпочала свій розвиток у 1966 році. Часто змінювала свій статус; з 2000 року працює як «середня  загальноосвітня  школа  І – ІІІ ступенів». У 2016 році школа відзначила свій 50-річний ювілей.

За час свого існування навчальний заклад випустив багато випускників, серед яких 38  із  золотою та срібною медалями.

У школі 19 класів, у яких  навчається 473 учні, середня наповнюваність класів – 25 учнів. Навчання організоване за технологічним профілем. Учні 10-11 класів здобувають професію водія, оператора комп’ютерного набору, секретаря-друкарки, бухгалтера у міжшкільному навчально - виробничому комбінаті.

Варіативна складова робочого плану спрямована на вдосконалення української мови та національно-патріотичного виховання учнів. У школі, за бажанням батьків, налагоджене індивідуальне навчання. На базі 1-4 класів  працює дві групи подовженого дня.

Педагогічний колектив – це високопрофесійна спільнота однодумців.

У школі працює 11 учителів вищої категорії, 13 учителів І категорії, 4 вчителі ІІ категорії, 5 спеціалістів. Мають звання «Відмінник освіти України» - 2 педагоги, «Учитель-методист» - 3, «Старший учитель» - 5.

Учителі активно впроваджують у НВП елементи інноваційних педагогічних технологій: групового, інтерактивного навчання,  ігрової та інформаційно-комунікаційних технологій, технології формування творчої особистості.

З  досвіду  роботи вчителів видано 33 збірники методичного матеріалу. Матеріали педагогів друкуються у видавництвах «Педагогічна преса»,  «Шкільний світ», «Ранок», «Основа», «Плеяда».

Особлива увага приділялася запровадженню нових Державних стандартів освіти України, організації навчально-виховного процесу за новими програмами

у  5-9 класах, роботі вчителів початкових класів за оновленими програмами, удосконаленню роботи з національно-патріотичного виховання школярів, впровадженню Концепції Нової української школи.    Педагогічний колектив продовжує працювати над науково-методичною темою «Проектний підхід до освітньої діяльності в школі. Виховання в школярів активної громадянської позиції та національної свідомості». Реалізується вона шляхом  впровадження науково-методичних та виховних шкільних проектів: «Освіченість», «Обдарованість», «Гармонія», «Родина»,  «Особистість», «Я-громадянин України».

Досягнення педагогічного колективу:

• реалізовано міський проект «Від здорової дитини – до здорової нації» (створення комфортних умов для організації харчування учнів);
  • участь у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» 2016, Лауреат конкурсу;
  • участь  у VIIІ Міжнародному Форумі «Інноватика в сучасній освіті» 2016, Золота медаль у номінації «Сучасна школа: якою має бути? Ідеї, концепція, практика»;
  • участь у 16 Міжнародному конкурсі шкільних медіа. Шкільна газета «Велика перерва», Лауреат Національної академії педагогічних наук України та Національної спілки журналістів України тощо.

Учні школи беруть участь у предметних олімпіадах, МАН, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах і змаганнях.

Кожного літа в школі працює оздоровчий табір з денним перебуванням «Веселі козачата», який входить у трійку лідерів оздоровчої кампанії міста.

Головна мета школи:

• Створення умов для здобуття учнями якісної освіти.
  • Забезпечення здорового способу життя вихованців.
  • Розвиток обдарувань, здібностей, інтересів, нахилів школярів.
  • Виховання освіченої, розвиненої  людини з активною громадянською позицією.