Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14

Юридична адреса закладу: 93412, м.Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 111

Контактні телефони:

3-41-68 - директор школи, секретар;

3-10-85 - черговий, медична сестра.

Електронна пошта: sed14lgatukr [dot] net

Адреса сайту: school14sev.at.ua

Директор школи - Корякіна Тетяна Володимирівна, учитель початкових класів та інформатики, має вищу категорію, педагогічне звання «вчитель-методист».

Заступники директора з НВР:

Сєвєріна Ольга В’ячеславівна, учитель географії, має вищу категорію, педагогічне звання «старший учитель».

Панченко Таїсія Анатоліївна, учительукраїнської мови та літератури, має вищу категорію, педагогічне звання «старший учитель».

Семініченко Наталія Вікторівна, учитель початкових класів, має вищу категорію, педагогічне звання «старший учитель».

Заступник директора з ВР - Єгорова Надія Миколаївна, учитель початкових класів та інформатики, має ІІ кваліфікаційну категорію.

Практичний психолог школи – Вольф Ольга Олегівна, має ІІ кваліфікаційну категорію.

Педагог соціальний – Малахіда Юлія Сергіївна, спеціаліст.

Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради Луганської області прийняла своїх перших учнів 1 вересня 1987 року. З 2013 року школа має статус громадсько-активної.

У 2017-2018 навчальному році в школі навчається 879 учнів, з них 389 - учні початкових класів. Мова викладання російська, іноземні мови - англійська (з 1 класу). За новим Державним стандартом у 7-9 класах вивчається друга іноземна мова - німецька.

У школі працює високопрофесійний творчий педагогічний колектив. Учителів вищої категорії – 31, І кваліфікаційної категорії – 10, ІІ кваліфікаційної категорії – 7, спеціалістів – 15. Мають звання «вчитель-методист» - 9, «старший учитель» - 14.

Методична проблема, над якою працює педагогічний колектив: «Формування та розвиток ключових компетентностей учнів в освітньому процесі».

Колектив школи  співпрацює  з ЛОІППО з впровадження курсів «Долаємо прірву: інструменти для об’єднання розділених громад» та «Культура добросусідства», бере участь у VIIІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017»,  VIIІ Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті», де представлено досвід школи.

Провідною ідеєю школи є розвиток здібностей, обдарувань і талантів дітей. Розроблена програма роботи з учнями «Творча обдарованість».

Як результат, у  2016-2017 навчальному році учні школи посіли 23 призових місця  в  ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської філології, математики, фізики, англійської мови, ІКТ, інформатики, хімії, екології, географії, української філології, трудового навчання та 3 призових місця  в  ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з  хімії, фізики, трудового навчання.

Учні школи стали призерами наступних творчих конкурсів та турнірів: Міжнародному конкурсі з української мови ім.П. Яцика, Міжнародному мовно-літературному  конкурсі  ім. Т.Г. Шевченка,  міському конкурсі дитячої поезії «Джерельце» ім. Й. Курлата, міському творчому конкурсі «Поетична нива» тощо.

Разом зі старшокласниками в  школі проводяться олімпіади серед учнів 3-4 класів.  За підсумками  створено інформаційний банк переможців. Колектив школи  продовжує проводити малі міські предметні олімпіади «Стежини до успіху» серед учнів початкових класів.

Сєвєродонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 внесена в онлайн-базу даних громадсько-активних шкіл України Фонда «Крок за кроком».

У навчальному закладі  функціонує дитяча організація «Лідер», продовжується  робота над стандартами «Лідерство» та  «Шкільна культура» у рамках діяльності ГАШ. Заходи  проходять за участю учнів, вчителів, батьків, органів місцевого самоврядування, ЗМІ, мешканців мікрорайону та позашкільних закладів міста.

Учні школи брали активну участь у міських, регіональних, обласних та Всеукраїнських заходах та конкурсах, де посіли призові місця.

У 2017-2018  навчальному році в школі  діють 2 групи продовженого дня.

З метою гармонійного розвитку учнів функціонують спортивні секції з волейболу, футболу, баскетболу. На базі школи працює секція з карате, що охоплює заняттями не тільки учнів школи, а й дітей мікрорайону, які виявляють бажання.

Місія школи - створення атмосфери підтримки учнів і турботи про них, що сприяє  розвитку потенціалу дитини, задоволенню її інтелектуальних, емоційних та соціальних потреб.