Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13

21-12-2017

Поштова адреса: вул. Маяковського, б. 19, м. Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, 93406

Телефон: (06452)23045

Адреса електронної пошти: irjkf13ati [dot] ua

Адреса сайту: ]]>13thschool.16mb.com]]>

Директор школи Сорока Н.Р., учитель російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, має звання «вчитель-методист».

Заступники директора з навчально-виховної роботи:

•  Стеблюк Л.О., учитель математики, спеціаліст вищої категорії, має звання «вчитель-методист»;
  •  Гребенюк Н.В., учитель географії, спеціаліст I категорії, має звання «старший учитель».

У школі працює соціально-психологічна служба в особі

У 2017 – 2018 навчальному році в школі відкрито 11 класів ( у тому числі інклюзивний клас для дітей з особливими освітніми потребами), в яких навчається 271 учень. Мова навчання – українська. У школі працює 21 вчитель, з них: учителів вищоїкатегорії − 9, I категорії  − 6,  II категорії – 3, спеціаліст – 3, мають звання: «вчитель – методист»  − 4 вчителі, «старший учитель» – 6 учителів.

Методична проблема, над якою працює школа: «Створення сприятливих умов для самовдосконалення, самореалізації особистості та забезпечення освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу».

Напрям профілізації – природничо-математичний, профіль навчання – біотехнологічний.

У школі працює група подовженого дня для учнів 1 – 4 класів.

Одним із напрямків методичної роботи є участь вчителів у конкурсах професійної майстерності: Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини в межах Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», що проводилася Українською Гельсінською Спілкою, за підтримки Уповноваженого Верховною Радою України з прав людини; Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2017»; відеоконкурс «Скарбниця досвіду» видавничої групи «Основа»; міський конкурс для молодих спеціалістів «Педагогічна надія».

Учні школи є учасниками і переможцями багатьох конкурсів, учнівських олімпіад:

• Всеукраїнські учнівські олімпіади: ІІ етап – 12 призерів, ІІІ етап – 3 призери;
  • Турнір експериментальної фізики  пам’яті В.М.Задорожного (ІІІ місце);
  • Міський турнір юних математиків пам’яті І.І.Антипова (ІІІ місце);
  • Міський конкурс юних математиків ім. О.А.Завгороднього «В математику стежинки подолаймо без зупинки…»;
  • Міська мала олімпіада «Стежини до успіху» (II місце);
  • Конкурс «Закон очима учня»;
  • Міський конкурс «Компікзнайка» (ІІІ місце);
  • Міський англомовний конкурс «Подорож у просторі та часі» (краща режисерська робота);
  • Поетичний конкурс ім. Т.Г.Шевченка (І місце);
  • Міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика (III місце);
  • Міський конкурс «Блакитне намисто України» (II місце);
  • Конкурс  «Поетична нива» (4 переможця);
  • Міський конкурс дитячої поезії імені Йосипа Курлата «Джерельце»;
  • Військово-спортивна гра «Сокіл» («Джура»);
  • Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося, брати мої!», присвячений Дню Соборності України (ІІ місце);
  • Міська краєзнавча вікторина «Юні патріоти України»;
  • Обласний та міський етап конкурсу «Чому я поважаю професію військового» (6 переможців);
  • Всеукраїнський конкурс малюнків «Мої права»;
  • Обласний конкурс малюнків «Податки очима дітей»;
  • Регіональний творчій конкурс імені Віктора Ужченка «Образне слово Луганщини» (І місце);
  • Обласний конкурс «З дитинства відкриваєш материк, котрий назветься потім – Батьківщина» (2 призери);
  • Міський етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів (ІІ, ІІІ місце);
  • Всеукраїнська олімпіада «Китай: минуле та сьогодення» (1 призер);
  • Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці» (І місце);
  • Всеукраїнський творчій конкурс з майстерності використання ІКТ (переможець в номінації «Моя маленька Батьківщина»);
  • Виставка-конкурс сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці» (ІІ місце);
  • Конкурс «Діти – майбутнє України!» (3 переможця).

Одним із напрямків роботи школи є військово-патріотичне виховання.

За минулий рік учні школи брали участь у міській спартакіаді школярів, а також у різноманітних міських змаганнях: з футболу, настільного тенісу, баскетболу, волейболу, плавання, легкої атлетики, стрільби із пневматичної гвинтівки, військово-спортивній грі «Сокіл», присвяченій 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги.