Дитячо-юнацький комплекс "Юність"

13-12-2017

Сєвєродонецький дитячо–юнацький комплекс «Юність»

Контакти:

Адреса офісу: пр.-т. Гвардійський, 24

Електронна пошта: ynostbatukr [dot] net

Fb: ]]>https:www.facebook.com/ynostb]]>

Директор – Нехаєва Олена Михайлівна;

Заступник директора з НВР – Зінченко Наталія Володимирівна;

Заступник директора – Архипов Андрій Анатолійович

Сєвєродонецький  дитячо–юнацький комплекс «Юність» - комплексний заклад позашкільної освіти, що об’єднує створені нею на власній базі  клуби, гуртки, секції та інші творчі об’єднання, які надають мешканцям міста рівні можливості для творчого розвитку та самовизначення у вільний час.

 В грудні 1991 р. Виконавчий комітет Сєвєродонецької Ради   народних депутатів прийняв рішення про створення Учнівського закладу «Об’єднання підліткових клубів». У січні 1992 року в структуру ОПК «Юність» увійшли 11кімнат школярів за місцем проживання. Рік  1999 – склад «Юності» поповнився дитячим закладом оздоровлення та відпочинку «Альянс». Рік 2015 –структуру С ДЮК «Юність» складають сім клубів за місцем проживання.

Комплекс «Юність» працює відповідно до Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», нормативно-правових актів та Статуту закладу. У 2013 році Комплекс пройшов Державну атестацію позашкільних закладів

Робота  педагогічного колективу С ДЮК «Юність» спрямована на виконання основної проблеми: «Створення оптимальних умов для творчого, інтелектуального, духовного розвитку особистості, формування основних компетенції шляхом підвищення методичної культури кожного педагога, використання їх потенційних творчих можливостей в інноваційній діяльності».

С ДЮК «Юність» – це простір самовираження дитини: тут вона не готується до життя, а повноцінно живе. Тому вся діяльність закладу спрямована  на сприяння становленню особистості як творця власного життя; гармонізації й гуманізації взаємин між дітьми, педагогами, родиною, ґрунтуючись на ідеї самоцінності дитинства, діалогу, усвідомленого вибору власного життєвого шляху.

У 2017-2018 навчальному році у 82 навчальних групах розвиваються та реалізують свої пізнавальні, творчі, спеціальні, здібності 1218 вихованців (серед них 183 дитини пільгової категорії) віком від 5-ти до 18-ти років за наступними напрямками освітньої діяльності:

- художньо - естетичний;

- військово-патріотичний;

- фізкультурно  - оздоровчий;

- фізкультурно - спортивний;

-  науково - технічний;

- образотворчий;

- гуманітарний.

Навчальні програми за якими сьогодні отримують позашкільну освіту вихованці розраховані на 4-6 годин на тиждень за трьома рівнями – початковий, основний, вищий.

Навчальну роботу здійснюють 41 педагогічний працівник.

Діяльність закладу здійснюється за такими напрямками. Внутрішня - організація освітнього процесу, надання позашкільної освіти. Зовнішня - діяльність, що спрямована на взаємодію з загально – освітніми навчальними закладами,  позашкільної освіти та установами культури, музеями, фондами, громадськими організаціями.

Клуби:

«ФАКЕЛ»           вул. Новікова, 15 А                2-17-54

«ИСКРА»           вул. Автомобільна, 19            4-52-46

«САМБО»          пр. -т. Гвардійський, 40-В      5-54-85

«МЕРИДІАН»   вул. Гагаріна, 108                     5-21-02

«ПІДЛІТОК»     пр. – т. Гвардійський, 24         2-73-94

«ВОСХОД»       вул. Курчатова, 17                    2-83-04

Переможці та лауреати міжнародних, обласних, регіональних, міських конкурсів:

Танцювальний колектив «Тріумф» (2007-2017),  керівник Остапенко Анастасія;

Танцювальний колектив «Деймос» (2007-2017),  керівник Самойленко Тетяна;

Шоу – студія «Експромт» (2001-2017),  керівник Бондарева Віра;

Танцювальний колектив «Ровесник», (2017), керівник Стояновська Олена;

Вокальний колектив «Карамель» (2014-2017), керівник Лопатіна Олена;

Вокальний колектив «Гармонія» (2017), керівник Сокіл Алла;

Студія образотворчого мистецтва «Позитив» (2011-2017), керівник Ковальчук Неллі;

Спортивний клуб «Скорпіон»  (2002-2017), керівник Призов Борис;

Студія «Фотомагія»  (2016-2017), керівник Нєхаєва Олена;

Аніматорська студія «Фанати свята» (2015-2017), керівник Чумаченко Тетяна.

Проекти:

«Школа вожатого» -  підготовка учнівської молоді  для роботи на посадах педагогів – організаторів в позаміських дитячих закладах оздоровлення і відпочинку України

«Фотопрактика по всій  Україні» - завдяки меценатській допомозі організувати перебування дітей-учасників фотостудії в різних містах України, де вони зможуть ознайомитися з історичними та культурними пам’ятками, і все це відтворять у своїх світлинах.

Відкриття дитячих гральних майданчиків «Дом, в якому я живу», організація масових національних та календарних свят, свят мікрорайонів.

Фестиваль дворових ігор «Грай, місто!» – повернення гри до людей і повернення людей до гри. Враховуючи те, що нині багато дітей проводить чимало часу  в Інтернеті, ми вирішили нагадати сучасним батькам і їхнім дітям  про  модель того, як можна цікаво і безпечно проводити  час, про класичні дворові ігри

Творчий конкурс «Vivat, талант!» - виявлення, розвиток та підтримка обдарованої молоді міста; формування творчого потенціалу підростаючого покоління, розвиток масової фізичної культури і спорту, укріплення зав’язків між клубами засобами  дитячої творчості.

Літні табори відпочинку з денним перебуванням «Добро починається з тебе» - організація  відпочинку, зайнятості дітей у літній період, збереження і зміцнення здоров’я дітей та підлітків.

Аналіз результативності участі вихованців у творчих конкурсах, фестивалях, змаганнях, акціях в 2016-2017 навчальному році показав позитивну динаміку успішності. Вихованці мають певні досягнення на конкурсах міського, обласного і всеукраїнського рівнів:

№ з/п

Назва колективу

П.І.Б. керівника гуртка

Назва заходу

Рівень

(міський, обласний, Всеукр., Міжнародн.)

нагороди

1

Гурток «Фотомагія»

НєхаєваО.М.

Відкритий міський етап Всеукраїнський конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україна!»

Міський

07.10.16

1 місце-5

2 місце-2

3 місце-1

2

Гурток «Флористика»

Соболь А.Б.

Міська виставка-конкурс новорічних прикрас «Зимові фантазії»

Міський

25.12.16

1 місце-2

3

Танцювальний колектив «Тріумф»

Остапенко А.С

 

 

Відкриті обласні змагання з сучасного танцю «Кубок Слобожанщини 2016-2017» м. Куп’янськ

Обласні

15.10.16

1м –диплом

 

4

Танцювальний

Колектив «Деймос»

Самойленко Т.А.

Відкриті обласні змагання з сучасного танцю «Кубок Слобожанщини 2016-2017» м. Куп’янськ

Обласні

15.10.16

1 м-диплом

2м- диплом

5

Аніматорська студія

«Фанати свята»

Чумаченко Т.В.

Відкриті обласні змагання з сучасного танцю «Кубок Слобожанщини 2016-2017» м. Куп’янськ

Обласні

15.10.16

1 м-диплом

6

Аніматорська студія

«Фанати свята»

Чумаченко Т.В.

Міський відкритий конкурс - фестиваль «Крила надії» («Наша надія - мир на Донбасі»)

Міський

3-4.12.16

2м-диплом

7.

Танцювальний

Колектив «Деймос»

Самойленко Т.А.

Міський відкритий конкурс - фестиваль «Крила надії» («Наша надія - мир на Донбасі»)

Міський

3-4.12.16

3м-диплом

8.

Танцювальний колектив «Тріумф»

Остапенко А.С

 

 

Міський відкритий конкурс - фестиваль «Крила надії» («Наша надія - мир на Донбасі»)

Міський

3-4.12.16

2м-диплом

9.

Вокальний колектив «Карамель»

Лопатіна О.М.

Міський відкритий конкурс - фестиваль «Крила надії» («Наша надія-мир на Донбасі»)

Міський

3-4.12.16

3м-диплом

10.

Танцювальний колектив «Бусинки»

Колеснікова А.С.

Міський відкритий конкурс - фестиваль «Крила надії» («Наша надія-мир на Донбасі»)

Міський

.3-4.12.16

2м-диплом

11.

Шоу-студія «Експромт»

Бондарєва В.О.

Міський відкритий конкурс - фестиваль «Крила надії» («Наша надія-мир на Донбасі»)

Міський

3-4.12.16

2м-диплом

12.

Вокальний колектив «Мальви»

Волкова

В.В.

Міський відкритий конкурс - фестиваль «Крила надії» («Наша надія-мир на Донбасі»)

Міський

3-4.12.16

участь-диплом

13.

Вокальний колектив «Асоль»

Чудакова

А.В.

Міський відкритий конкурс - фестиваль «Крила надії» («Наша надія-мир на Донбасі»)

Міський

3-4.12.16

Участь-диплом

14.

Кружок  «Флористика»

Соболь А.Б.

Всеукраїнського конкурсу

«Новорічна композиція»

Міський

03.01.17

 

Переможець конкурсу

1 м- 2 грамоти

15.

Колектив сучасного танцю «ДЕЙМОС»

Самойленко Т.А.

Всеукраїнський фестиваль танцю «КиївSTARS»-2017 (м. Київ)

Міжнародний

12.03.17

Переможець

1м-1 диплом

3м-1 диплом

16.

Колектив естрадного танцю

«Тріумф»

Остапенко А.С.

Всеукраїнський фестиваль танцю «КиївSTARS»-2017 (м. Київ)

Міжнародний

12.03.17

Переможець

1м-2 диплома

2м-1 диплом

17.

Шоу-студія «Експромт»

Бондарєва В.О.

Міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!»

Міський

14.03.17

Переможець

2м-1 грамота

18.

Колектив сучасного танцю «ДЕЙМОС»

 

Самойленко Т.А.

Міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!»

Міський

14.03.17

Переможець

3м-1 грамота

19.

Кружок  «Флористика»

Соболь А.Б.

Всеукраїнського конкурсу

«Новорічна композиція»

Міський

03.01.17

 

Переможець конкурсу

1 м- 2 грамоти

20.

Вокальний колектив «Карамель»

Лопатіна О.М.

Міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!»

Міський

14.03.17

Переможець

3м-1 грамота

21.

Гурток

«Виготовлення сувенірів»

Пушкіна І.І

Міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!»

Міський

14.03.17

Переможець

2м-1 грамота

3м 1 грамота

22.

Гурток образотворчого мистецтва студія «Позитив»

Ковальчук Н.О.

Міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!»

Міський

14.03.17

Переможець

1м-1грамота

3м-1 грамота

23.

Гурток

«Юні флористи»

Соболь А.Б.

Міський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України!»

Міський

14.03.17

Переможець

2м-1 грамота

3м 1 грамота

24.

Кружок  «Флористика»

Соболь А.Б.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу

«Знай і люби свій край»

Міський

15.03.17

 

Переможець конкурсу

1 м- 2грамоти

25.

Кружок  «Виготовлення сувенірів»

Баклагіна Є.А.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу

«Знай і люби свій край»

Міський

15.03.17

 

Переможець конкурсу

1 м- 5 грамот

26.

Кружок

«Виготовлення сувенірів »

Пушкіна І.І.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу

«Знай і люби свій край»

 

Міський

15.03.17

 

Переможець конкурсу

1 м- 4грамоти

27.

Кружок  «Образотворчого мистецтва»

Ковальчук Н.О.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу

«Знай і люби свій край»

Міський

15.03.17

 

Переможець конкурсу

1 м- 3грамоти

28.

Колектив сучасного танцю «ДЕЙМОС»

Самойленко Т.А.

Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва  «Територія Па»-2017 (м. Київ)

Всеукраїнський

28.04.17

Переможець

1м-1 диплом

3м-1 диплом

29.

Колектив естрадного танцю

«Тріумф»

Остапенко А.С.

Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва  «Територія Па»-2017 (м. Київ)

Всеукраїнський

28.04.17

Переможець

1м-2 диплома

2м-1 диплом

30.

Спортивна команда «Скорпіон», клубу «Самбо»

Призов Б.В.

Чемпіонат Луганської області з кікбоксингу, присвячений пам’яті подій Другої світової війни (м. Сєвєродонецьк)

Обласний

6-7.05.17

Переможець

1м-2 грамота

2м-3грамоти

31.

Колектив естрадного танцю

«Тріумф»

Остапенко А.С.

Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання «VIVADENCE» з східних, циганських, індійських, сучасної хореографії, народних танців  та хіп-хопу (м. Лисичанськ)

Всеукраїнський

13.05.17

Переможець

1м-1 диплом

 

32.

Колектив сучасного танцю «ДЕЙМОС»

Самойленко Т.А.

Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання «VIVADENCE» з східних, циганських, індійських, сучасної хореографії, народних танців  та хіп-хопу (м. Лисичанськ)

Всеукраїнський

13.05.17

4м-1 диплом

 

33.

Шоу-студія «Експромт»

Бондарева В.О.

Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання «VIVADENCE» з східних, циганських, індійських, сучасної хореографії, народних танців  та хіп-хопу (м. Лисичанськ)

Всеукраїнський

13.05.17

1м-1 диплом

3м-1диплом

 

34.

Колектив естрадного танцю «Бусинки»

Колеснікова А.С.

Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання «VIVADENCE» з східних, циганських, індійських, сучасної хореографії, народних танців  та хіп-хопу (м. Лисичанськ)

Всеукраїнський

13.05.17

1м-1 диплом

 

35.

Аніматорська студія «Фанати свята»

Чумаченко Т.В.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці»

Міський

05.17.

1м-2 грамоти

 



Правила використання матеріалів сайту