Щодо стану роботи комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №25 «Журавлик» Сєвєродонецької міської ради

07-06-2019

Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради надає наступну інформацію щодо стану роботи комунального дошкільного  навчального  закладу (ясел-садка)  комбінованого типу №25 «Журавлик» Сєвєродонецької міської ради:

1. Харчоблок комунального дошкільного  навчального  закладу (ясел-садка)  комбінованого типу №25 «Журавлик» Сєвєродонецької міської ради (далі – ДНЗ№25, заклад) до 25 лютого 2019р. був обладнаний газовими плитами. Інспектори МЧС при перевірках протипожежної безпеки у закладі, починаючи з 2016 року, розпочали робити приписи щодо порушень з питання використання газу у ДНЗ№25 та накладати штрафні санкції на керівника закладу (з приписами Ви можете ознайомитися у керівника закладу).
  2. Питання щодо переобладнання харчоблоків 5-ти закладів дошкільної освіти м.Сєвєродонецька, зокрема ДНЗ№25, з газових плит на електричні підіймалося на рівні міської влади з 2016 року, але кошти не виділялися. Вищезазначене переобладнання харчоблоків потребувало великих обсягів фінансування за наступними напрямками:
  • демонтаж газового обладнання харчоблоку з одночасним від’єднанням  від міської системи газопостачання,
  • капітальний ремонт харчоблоків,
  • встановлення електроплит, посилення електропотужностей харчоблоку, оформлення допусків до використання електрообладнання тощо.
  • приєднання до мереж РЕМ ТОВ ЛЕЩ (заміна  еслектричного існуючого кабелю на більш  потужніший, за нормативами)
  1. У вересні 2018 року відділ освіти Сєвєродонецької міської ради отримав попередження від ПАТ «ЛуганськГаз» щодо вимоги встановлення сучасного модернізованого газового обладнання у 5-ти закладах дошкільної освіти м.Сєвєродонецька, зокрема ДНЗ№25. У разі невиконання вимог ПАТ «ЛуганськГаз» відділ освіти був попереджений про повне відключення 5-ти закладів дошкільної освіти м.Сєвєродонецька, зокрема ДНЗ№25, від газопостачання з 01 травня 2019 р.
  2. На жаль, тільки 09.01.2019 р. на сесії міської ради кошти на усі 5 об’єкти були виділені.
  3. Міською радою та відділом освіти було прийняте рішення щодо поетапного переводу харчоблоків ДНЗ№11,14,24,25,26 з газових плит на електричні, і як наслідок цього переводу – поетапні капітальні ремонти харчоблоків, роботи щодо посилення їх електропотужностей та оформлення відповідної документації (ксерокопія відповідного рішення виконкому від 18.02.2019р. додається).
  4. Відділом освіти Сєвєродонецької міської ради був виданий відповідний наказ від 18.02.2019р.
  5. Станом на 17.05.2019р. у ДНЗ№25 виконані наступні роботи:
  • демонтоване газове обладнання на харчоблоці;
  • придбані електроплити;
  • встановлені електроплити у гарячому цеху харчоблоку закладу
  • проведений капітальний ремонт харчоблоку;
  • практично закінчений капітальний ремонт (приєднання до електричних мереж Сєвєродонецької РЕМ ТОВ ЛЕО) електроустановок ДНЗ №25.

Станом на 24.05.2019т р. відділом освіти були оформлені заяви до Сєвєродонецької РЕМ ТОВ ЛЕО  з метою оформлення  актів допуску,  остаточного підключення та повного запуску мережі ДНЗ№25.

Після узгодження даного акту допуску з керівництвом ТОВ ЛЕО (м.Старобільськ) ДНЗ№25 буде мати змогу організувати харчування дітей і таким чином буде відновлене перебування дітей у закладі.