Власникам та користувачам земельних ділянок, розташованих в 73 мікрорайоні м. Сєвєродонецька

11-01-2020

Повідомляємо вас, що на  замовлення Сєвєродонецької міської ради  ТОВ «Інститут Харківпроект» розроблений проект «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)». З проектом «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]> та в відділі містобудування та архітектури департаменту землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн.5, т.4-23-78 . Пропозиції до проекту приймаються в строк по 18.01.2020р.

Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Департамент землеустрою, містобудування та архітектури