Ви тут:

Увага! Торгово-промислові палати безкоштовно засвідчують форс-мажорні обставини протягом семи днів

24-03-2020
Категорія: 

Суб’єкти господарювання вже сьогодні мають ситуацію щодо неможливості виконання певних зобов’язань з контрагентами у зв’язку з обмежувальними заходами, які введені через поширення COVID-19.

Повідомляємо, що згідно із частиною другою статті 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати» зі змінами, внесеними згідно із Законом № 530-IX від 17.03.2020, форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є введення карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.

Згідно з частиною першою статті 14-1 вищезазначеного Закону Торгово-промислова палата України та уповноважені нею регіональні торгово-промислові палати засвідчують форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) та видають сертифікат про такі обставини протягом семи днів з дня звернення суб’єкта господарської діяльності за собівартістю. Сертифікат про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) для суб’єктів малого підприємництва видається безкоштовно.

Враховуючи складну ситуацію з введенням карантину, Луганська регіональна торгово-промислова палата приймає документи до розгляду за спрощеною процедурою – відправлення пакету документів в електронному вигляді на e-mail: lcci508509atgmail [dot] com, tpp-sevatukr [dot] net.

За попередньою безкоштовною консультацією з питань форс-мажору звертатись до Луганської РТПП за телефоном: 050-328-22-54, а також до Дирекції правового забезпечення діяльності ТПП України.

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України установлено карантин.