Сєвєродонецький міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області повідомляє!

26-03-2020

Сєвєродонецький міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:
 - скасовуються групові заходи;

-  відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

-   у разі неможливості прибуття для реєстрації допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

У разі неможливості прибуття для реєстрації у зв’язку з введенням карантинних заходів (тимчасове припинення транспортного сполучення Вам необхідно повідомити про це Сєвєродонецький міській відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області за телефоном: +30667374772 або на електронну адресу:  severodonetsk-probation-centeratukr [dot] net () або lg2atprobation [dot] gov [dot] ua (lg2@probation.gov.ua)

Сєвєродонецький міській відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області продовжує працювати у штатному режимі з 09.00 до 18.00.

Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!