Повідомлення про продовження процедури розгляду проекту «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)»

23-01-2020

Підстава розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради №2894 від 30.08.2018р.  «Про розроблення детального плану території 73 мікрорайону міста Сєвєродонецька».

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська рада.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «Інститут Харківпроект» м.Харків.

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проект «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)» розроблений з метою уточнення положень генплану міста Сєвєродонецька, розробленого в 1994 році, планувальної структури і функціонального призначення території 73 мікрорайону міста для визначення можливості будівництва об’єктів громадського призначення, створення інженерно-транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення території.

Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території,   благоустрій і озеленення території .

Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план  - 34,48 га. Детальний план розрахований орієнтовно на 10 років.

Ч.ч.

Показники

Одиниця

виміру

Значення показників

2018р.

2023р.

2029р.

1

2

3

4

5

6

1.

Територія

1.

Територія в межах проекту                             у тому числі:

га / %

100

- заклади обслуговування міського значення

11

23,8

38,5

1.3.

-  зелені насадження загального користування

1.4.

- вулиці, площі міського та районного значення

5

14,5

6,1

17,9

29,1

1.5.

Території (ділянки) забудови іншого призначення (ділової, виробничої, комунально-складської, курортної, оздоровчої тощо)

20,8

8,0

23,1

32,4

1.6

Вільні від забудови території

53

35,2

2

Вулично-дорожня мережа та міський пасажирський транспорт

Протяжність вулично-дорожньої мережі, всього

км

2,4

2.2

Відкриті автостоянки для постійного (тимчасового) зберігання легкових автомобілів

м/місць

800

880

1000

Сєвєродонецькою міською радою розроблена стратегічна екологічна оцінка оновленого генплану міста Сєвєродонецька, до якого увійшов детальний план території 73 мікрорайону. В зв’язку з цим в розробленні окремої стратегічної екологічної оцінки детального плану території 73 мікрорайону немає необхідності.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]> та в відділі містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, кімн.5, т.4-23-78 в строк до 29.01.2020р. включно.

Заплановані інформаційні заходи:

Продовження розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» та в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол .

- Продовження інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації.

Дата, час і місце проведення громадських слухань: Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території 73 мікрорайону у місті Сєвєродонецьку Луганської області (доопрацювання)» відбудуться 29.01.2020р. о 10-00 у будівлі міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, зал засідань.

Пропозиції до проекту продовжують прийматись в строк до 29.01.2020р. включно у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, департамент землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування    з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений директор департаменту землеустрою, містобудування та архітектури міської ради Рудь Гліб Всеволодович (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 51, т.702-162).