Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – внесення змін та доповнень до Генерального плану м.Сєвєродонецька та розроблення плану зонування території м. Сєвєродонецька

22-09-2017

Відповідно до статтей 17, 18  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Сєвєродонецька міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецьк та розроблення плану зонування території міста Сєвєродонецьк.

Підстава для розроблення: рішення сесії Сєвєродонецької міської ради №711 від 29.09.2016 р. «Про затвердження Програми з розроблення містобудівної документації на території населених пунктів Сєвєродонецької міської ради на 2016-2017 роки»

Замовник: Сєвєродонецька міська рада

Мета проектів: Оновлення існуючого генплану, розробленого в 1994 році, для врахування змін, які відбулися в містобудівній ситуації в місті, забезпечення ефективного використання земельних ресурсів на території міста та його просторового та економічного розвитку, а також включення в генплан житлового району Щедрищеве. Розроблення у складі генплану плану зонування території з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб.

Порядок і строк внесення пропозицій: Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб приймаються в строки з 25.09.2017 р. по 25.10.2017 р. у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, відділ земельних відносин та архітектури.

Міській голова В.В. Казаков