Повідомлення про початок процедури розгляду проекту  «Детальний план території парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька»

15-11-2017

Проект «Детальний план території парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька» розроблений з метою уточнення положень генерального плану, визначення планувальної структури і функціонального призначення території парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. У проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планувально-просторової організації забудови, зони функціонального використання території, режим та параметри забудови, містобудівні умови та обмеження, розміщення зон відпочинку, культурно-побутової забудови, інженерне забезпечення, організація транспортного та пішохідного руху, а також комплексний благоустрій території та озеленення.
Детальним планом території парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове передбачені:

• територія у межах проекту – 33,30 га;
  • територія під зеленими насадженнями – 20,26 га;
  • водні поверхні – 3,88 га;
  • територія під будівлями та спорудами – 0,50 га;
  • територія під дитячими, спортивними майданчиками та атракціонами – 2,66 га;
  • територія під пляжною зоною – 2,67 га;
  • територія під алеями, доріжками, проїздами – 2,00 га;
  • територія під автостоянками – 1,33 га.

Основні будівлі та споруди, які передбачені проектом Детального плану: відкрита літня естрада, ігровий павільйон, кафе, торгові павільйони, адміністративна будівля, побутова будівля, медичний пункт, пункт прокату.
Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради №711 від 29.09.2016 р. «Про затвердження Програми з розроблення містобудівної документації на території населених пунктів Сєвєродонецької міської ради на 2016-2017 роки», замовником розроблення проекту є Сєвєродонецька міська рада, розробником – ТОВ «Прогрес-Цивільпроект» м. Краматорськ. З проектом «Детальний план території парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька» можна ознайомитися з 17.11.2017 р. до 17.12.2017 р. в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, 32, I поверх, хол, а також на веб-сайті Сєвєродонецької міської ради.
Пропозиції до проекту приймаються в строки з 17.11.2017 р. до 17.12.2017 р. у письмовому вигляді за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, 32, відділ земельних відносин та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений заступник начальника відділу земельних відносин та архітектури міської ради Іщенко Наталія Яківна (бульвар Дружби народів, 32, кімн. 4, т.: 4-21-99).
Проект «Детальний план території парку культури та відпочинку в районі оз. Паркове м. Сєвєродонецька» та його обговорення будуть висвітлені в засобах масової інформації.

Відділ земельних відносин та архітектури міської ради