Повідомлення про початок процедури розгляду проекту «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Новікова, 14»

20-01-2020

Підстава розроблення містобудівної документації: Детальний план розроблений на підставі рішення сесії Сєвєродонецької міської ради від 30.10.2019 р. №4284 «Про розроблення детального плану частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Новікова, 14».

Замовник містобудівної документації: Сєвєродонецька міська рада.

Розробник містобудівної документації: ПНВКФ «Техносервіс», м. Рубіжне, Луганська обл..

Мета розроблення проекту містобудівної документації: Проект «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Новікова, 14» розроблений з метою уточнення положень генплану міста Сєвєродонецька, розробленого в 1994 році, планувальної структури і функціонального призначення зазначеної частини території міста є визначення можливості реконструкції існуючої АЗС з влаштуванням стаціонарного автомобільного газозаправочного пункту (АГЗП) для заправки газобалонних автомобілів, утворення інженерно - транспортної інфраструктури, організації транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення території.

Склад та зміст містобудівної документації: Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації та визначені: основні принципи планування та забудови території, переважні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території,   благоустрій і озеленення території .

Основні техніко-економічні показники: Площа території на яку розроблений детальний план  - 0,35 га. Детальний план розрахований орієнтовно від 3 до 7 років.

Основні техніко-економічні показники:

Поз..

Найменування

Одиниця

виміру

Земельна ділянка

Площа ділянки

Площа забудови

Площа автопід’їздів

Площа тротуарів

Площа озеленення

Щільність забудови

7,0

Сєвєродонецькою міською радою розробляється стратегічна екологічна оцінка генплану міста Сєвєродонецька до якого входить детальний план частини території в районі вул. Новікова, 14. В зв’язку з цим немає необхідності в розробленні стратегічної екологічної оцінки детального плану частини території в районі вул. Новікова, 14.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З проектом «Детальний план частини території міста Сєвєродонецька в районі вул. Новікова, 14» можна ознайомитись на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» - ]]>http://www.sed-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentaciya]]> та в департаменті землеустрою, містобудування та архітектури Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бул.  Дружби Народів, 32, кімн. 5, т.4-23-78 з 20.01.2020 р. по 18.02.2020 р.

Заплановані інформаційні заходи:

- Розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради у розділі «Містобудівна документація» та в будівлі Сєвєродонецької міської ради за адресою: м.Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, I поверх, хол .

- Інформування мешканців міста про проект детального плану та його обговорення через засоби масової інформації.

- Інформування власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції до проекту приймаються в строки з 20.01.2020 р. по 18.02.2020 р. у письмовому вигляді за адресою: м.Сєвєродонецьк, бул. Дружби Народів, 32, департамент землеустрою, містобудування та архітектури. Пропозиції подаються з урахуванням вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом, і повинні містити обґрунтування    з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій призначений директор департаменту землеустрою, містобудування та архітектури міської ради Рудь Гліб Всеволодовичч (бульвар Дружби Народів, 32, кімн. 1, т. 702-162).